Lokalisatie
...

0 > 9

0 > 9

Huis te koop Lot : 288 advertenties

Stenen huis in een gehucht

149.800 €

Het agentschap Immo46 biedt u dit dorpshuis met tuin te koop aan. Dit charmante stenen huis bestaat uit een woonkamer met open haard, een keuken, 3 slaapkamers (waarvan 1 nog af te werken), 1 badkamer een kelder in het souterrain en een werkplaats die kan worden omgebouwd tot woonruimte maken deze s

  • 108
  • 200
Dorpshuis met 4 slaapkamers, garage en tuin

150.000 €

Immo46 Prayssac biedt u in het stadscentrum van Prayssac een gerenoveerd huis met 4 slaapkamers van 108 m2 aan zonder mede-eigendom. Nabij winkels, scholen, restaurants, medisch centrum, bioscoop, postkantoor. Op tuinniveau, slaapkamer met toilet, wasruimte, bijkeuken en een grote garage met elektri

  • 108
  • 542
Schitterende villa met land

890.000 €

Het agentschap Immo46 biedt u, in Montcuq-en-Quercy-blanc, dit prachtige stenen pand aan, gebouwd rond een binnenplaats, met zwembad allemaal genesteld op een perceel van bijna een hectare. Rustige en beschermde omgeving. Het grootste deel van deze woning bestaat uit 1 entree, 1 woonkamer met open k

  • 380
  • 9.332
  • 10
Dorpshuis Met Tuin

115.000 €

Immo46 Prayssac biedt u in het hart van het dorp Sauzet dit charmante, mooi gerestaureerde stenen huis van ongeveer 82 m2. Samengesteld op de begane grond van een ingerichte keuken open naar een dubbele woonkamer en boven 2 slaapkamers, een badkamer en een toilet op een perceel van 220 m2. Twee terr

  • 82
  • 220
  • 3
Wonen in de sfeer van destijds met het comfort van nu

238.000 €

La petite école Grézels is gebouwd aan het eind van de 19e eeuw. Het is van oorsprong een lokaal schooltje ( één klaslokaal) en de woning voor de onderwijzer, le professeur. De woning ademt nog steeds de sfeer van vroeger: hoge ramen en hoge plafonds, veel licht en een fraaie authentieke trap. H

  • 156
  • 922
Charmante woning op 3 hectare aan de poorten van Prayssac

650.000 €

Zeer mooie stenen accommodatie met een mooi uitzicht op het omliggende platteland. Toegang tot het hoofdgebouw is via een brede stenen trap met uitzicht op een prachtige veranda met uitzicht. Het eerste niveau bestaat uit een keuken, drie prachtige woonkamers met stenen muur en balken, parketvloeren

  • 300
  • 3 ha
  • 10
Rustig, prachtig huis en 4 cottages op de hoogten, dominant uitzicht, 8ha grond

725.000 €

  • 393
  • 8 ha
  • 17
Huis in het centrum van Cahors

399.000 €

Het agentschap Immo46 biedt u dit prachtige huis te koop aan gelegen in het centrum van Cahors met tuin, garage en kelders. Hartslag verzekerd voor dit herenhuis van meer dan 300m² inclusief 150m² woonoppervlak. Het heeft een grote woonkamer die uitkomt op de privétuin en 4 slaapkamers. Bezoeken !

  • 150
  • 359
Prachtig huis met toren en bijgebouwen

217.300 €

Immo46 Prayssac biedt u in de stad Saint Matré dit mooie stenen huis uit de Quercy blanc met zijn toren en zijn bijgebouwen. Mooie restauratie voor dit atypische huis dat mooie volumes biedt, bestaande uit: 2 dubbele woonkamers, een ingerichte keuken, 2 slaapkamers, een kleedkamer, een wasruimte, ee

  • 162
  • 9.967
Quercinoise met zijn bijgebouwen

299.600 €

Immo46 Prayssac biedt u 30 minuten van Cahors en 10 minuten van Montcuq, in een charmant gehucht, authentiek Quercy-huis op kelders volledig gerestaureerd, samengesteld een woonkamer met open haard (polyflame geplaatst), een ingerichte keuken, een slaapkamer, badkamer, wc en op de zolder een mezzani

  • 130
Karaktereigenschappencomplex

420.000 €

Het agentschap Immo46 biedt dit vastgoedcomplex te koop aan, gelegen op meer dan 3,5 hectare op slechts 20 minuten van Cahors. Je hebt een eerste stenen huis met zijn onafhankelijke garage (219m² nuttig inclusief 161m² woonoppervlak) met 3 slaapkamers en een tweede huis dat kan dienen als gastenverb

  • 250
  • 4 ha
Begane Grond Huis.

381.600 €

Immo46 Prayssac 30 minuten van Cahors en Fumel. Biedt u dit gelijkvloerse huis op het platteland gebouwd in 2014, met al het gewenste comfort. Tussen het stadscentrum van Prayssac met alle winkels, verpleeghuis, school en Puy L'Évêque. Er is geen vis-à-vis, een huis dat op afstand is verbonden met u

  • 117
  • 1.666
Begane Grond Huis.

254.400 €

Immo46 Prayssac 30 minuten van Cahors, biedt deze bungalow op het platteland met vrij uitzicht, dichtbij winkels, tussen Prayssac en Cahors. Bestaande uit, een ingerichte keuken open naar de woonkamer voor een oppervlakte van circa 37m², 3 slaapkamers van circa 10m², badkamer van circa 5.07m², aangr

  • 102
Grote Familiewoning Op Het Platteland

180.200 €

Immo46 biedt u deze grote gezinswoning met garage op het platteland aan. Het heeft 6 slaapkamers, waarvan 2 op de begane grond, een keuken, een bijkeuken, een woonkamer, een doucheruimte met wc, een badkamer met wc, een eigen veranda voor een van de slaapkamers en een groot terras. Ongeveer 60 m2. O

  • 150
  • 4.164
  • 8
Veel, in een klein rustig gehucht, mooi uitzicht, charmant stenen huis

185.000 €

  • 155
  • 870
  • 8
Schitterend dorpshuis van 180 m2 met terras

207.000 €

  • 180
Mooi stenen ensemble met 1200m2 grond in een klein dorp.

191.000 €

  • 176
  • 1.200
Gourdon centrum, half vrijstaande woning met garage en tuin

149.000 €

  • 100
  • 366
Modern huis met 4 slaapkamers en zwembad

251.500 €

  • 170
  • 2.660
Rustig, niet ver van winkels en voorzieningen, prachtig stenen complex om te restaureren op 7340 m2.

195.000 €

Lot, in de buurt van Gourdon, op 16 000 m2 weilanden, prachtige locatie en veel charme voor een van de laatste stenen boerderij niet gerestaureerd, 18e eeuws huis, 3 niveaus met een mogelijkheid van 250 m2 bewoonbaar, een schuur op 2 niveaus van 30 m2 en een kleine aangrenzende gebouw , een stenen s

  • 106
  • 7.340
Vakantiehuis in natuursteen

139.000 €

Vakantiehuis in natuursteen

Gelegen in één van de mooiste streken van Frankrijk, de Perigord noir ( Dordogne ) tussen Sarlat, Souillac en Gourdon.De streek biedt zeer veel bezienswaardigheden zoals kastelen, grotten, mooie dorpen en steden, rivieren, pre-historische sites, enz. De woning omvat: een leefruimte, eetruimte, keuk

  • 70
  • 900
Klein te renoveren ensemble

190.000 €

Klein te renoveren ensemble

Klein ensemble in steen waarvan de renovatie dient te worden voltooid, op een heuvel op een perceel van circa 700 m2. Aanleunend, geïntegreerd in een 18e eeuws gerestaureerd rustig gehucht, het huis heeft een oppervlakte van 115 m 2 verdeeld over 3 verdiepingen. Het heeft een gesloten binnenplaats

  • 115
  • 700
Heerlijk woonhuis met gastenverblijf en zwembad.

399.000 €

Wonen op het Franse platteland, maar tóch dichtbij authentieke stadjes met alle voorzieningen? Onze comfortabele en sfeervolle woningen La Chaumiere & Vidalot, gerenoveerd met respect voor de franse woon & leefstijl, liggen in het midden van een domein, met rust ruimte en privacy en een magnifiek -

  • 210
  • 11
Huis: 175 m²

348.000 €

Huis: 175 m²

  • 175
  • 7.404