Lokalisatie
...

0 > 9

0 > 9

Huis te koop 1 slaapkamer Lot : 6 advertenties

Mooi huis met zwembad en prachtig uitzicht

265.000 €

Dordogne / Lot, niet ver van een klein marktdorp, dominante locatie met een zeer mooi uitzicht, 2565 m2 grond, mooi huisje met 156 m2 leefruimte, entree, keuken, wonen / eetkamer van 32 m2, 2 slaapkamers, badkamer en Wc, op de eerste verdieping een grote slaapkamer met een eigen badkamer. Kelder met

  • 128
  • 2.565
Eigentijdse charme huis op 1,5 hectare grond met uitzicht.

255.000 €

Dit prachtige huis heeft ongeveer 156 m² leefruimte, waaronder een lichte en ruime woonkamer met volledig uitgeruste keuken, een overdekt terras met uitzicht, een kelder, een badkamer met een toilet, een slaapkamer, een toilet en mezzanine. Massa koekenpan.

  • 156
  • 3
2-kamer Huis/ Villa Verkoop

240.000 €

2-kamer Huis/ Villa Verkoop

Iad Frankrijk - Frédéric Laverdet () stelt voor: Mooie boerderij, in de natuurlijke regio van Ségala en de rust van de bossen, met uitzicht op een kleine vallei, op ongeveer 41695 m2, tuin, weiden, bossen, putten en de lente. De bijgebouwen, een stenen schuur op twee niveaus van ongeveer 79 m2 en on

  • 80
  • 4 ha
  • 2

163.200 €

3D Meeslepende virtuele tour Deze kleine parel ligt in een omgeving van meer dan 2 hectare grond Wat een charme voor deze smaakvol gerestaureerde voormalige duivenhok De stenen zijn zichtbaar in het hele huis Op de begane grond is de keuken ook open voor de woonkamer, een badkamer, een toilet e

  • 57
  • 2
Huis: 61 m²

109.140 €

  • 61
  • 2
Huis: 45 m²

148.000 €

Huis: 45 m²

  • 45
  • 1.100
  • 2