Lokalisatie
...

0 > 9

0 > 9

Huis te koop 4 slaapkamers Lot : 81 advertenties

Dorpshuis met 4 slaapkamers, garage en tuin

150.000 €

Immo46 Prayssac biedt u in het stadscentrum van Prayssac een gerenoveerd huis met 4 slaapkamers van 108 m2 aan zonder mede-eigendom. Nabij winkels, scholen, restaurants, medisch centrum, bioscoop, postkantoor. Op tuinniveau, slaapkamer met toilet, wasruimte, bijkeuken en een grote garage met elektri

  • 108
  • 542
Huis in het centrum van Cahors

399.000 €

Het agentschap Immo46 biedt u dit prachtige huis te koop aan gelegen in het centrum van Cahors met tuin, garage en kelders. Hartslag verzekerd voor dit herenhuis van meer dan 300m² inclusief 150m² woonoppervlak. Het heeft een grote woonkamer die uitkomt op de privétuin en 4 slaapkamers. Bezoeken !

  • 150
  • 359
Veel, in een klein rustig gehucht, mooi uitzicht, charmant stenen huis

185.000 €

  • 155
  • 870
  • 8
Modern huis met 4 slaapkamers en zwembad

251.500 €

  • 170
  • 2.660
Het geheim van geluk is vrijheid !

375.000 €

Op loopafstand van de Lot rivier en typisch Lotois plaatsje. Hooggelegen vrijstaande woning met pigeonnier (circa 175 m²). Fijn zwembad en mooi aangelegde parkachtige tuin. Ruime vrijstaande garage. Er zijn 6 voormalige campingplaatsen (de vergunning moet worden vernieuwd !!) Gelegen op 1,6 he

  • 175
Marminiac, schitterend nieuw huis, rustig en privacy voor iedereen!

295.000 €

Schitterend huis uit 2014 Het perceel wordt gekenmerkt door subtiele verschillen in hoogte. Vrij uniek uitzicht op Gourdon (20 km!) Entree (18 m²) met toilet en een hoekkast Grote L-vormige woonkamer met open keuken (60 m²) met 4x dubbele openslaande deuren naar de terrassen + wasruimte (5,5 m²)

  • 160
  • 4.240
Te renoveren familiewoning

88.000 €

Te renoveren familiewoning

Stenen familiewoning van steen huis op hooggelegen terrein met een gespreide oppervlakte van 190 m2 op 3 verdiepingen op een perceel van 800 m2. Renovatie dient te worden voltooid, er is water- en elektriciteitsaansluiting alsook afvoer. Er is een tank voor regenwaterwinning onder het terras.Gelege

  • 190
  • 800
Groot gerestaureerd stenen huis

274.300 €

Bij de uitgang van het dorp, gelegen op 14 km Souillac (Lot - 46), groot gerestaureerd stenen huis met onafhankelijk appartement, op vlakke begane grond van 2.300m2, inclusief op de begane grond: ingang, toilet, keuken, lounge / eetkamer (44m2) met prachtige open haard. Verdieping: drie slaapkamers,

  • 175
  • 2.300
Exclusief - Gourdon- Onafhankelijke situatie, rustig met een prachtig uitzicht op 6512 m² voor dit

339.200 €

Exclusief - Gourdon gebied - Aangename onafhankelijke locatie, rustig met prachtig onbelemmerd uitzicht voor dit typische stenen huis met zwembad - 185 m² woonkamer met een grote woonkamer van 51 m², 4 slaapkamers. Het huis. Rdj. Onafhankelijke kamer met 18 m² gootsteen, entreehal van 27,38 m² en

  • 185
  • 6.512
  • 8
Stenen eigendom met bijgebouwen en ca. 13Ha

318.000 €

Ca. Leefruimte 260m2 Boerderij ca. Leefruimte 113M2 Eerste verdieping: Serre - Ingerichte keuken - Zitkamer - Hal a- 2 bedden - Doucheruimte met aparte inloopdouche, aparte wc en bijkeuken Begane grond: 2 extra kamers - Badkamer (wastafel en bad) - Aparte Wc - Utility kast - Berging / Boiler r

  • 260
  • 13 ha
Uw toekomstige huis in het zuidwesten van Frankrijk

455.000 €

Voor iedereen die houdt van het zuidwesten van Frankrijk ..... dit kan het huis van je dromen zijn! In uw toekomstige huis schijnt de zon altijd! Maar niet alleen dat. Er is een grote overdekte buitenruimte en.... een omgebouwde schuur met twee koninklijke suites met hun eigen badkamers! Een eno

  • 350
  • 8
Gelegen in een klein gehucht samen Quercynois met inbegrip van een volledig gerestaureerd

299.600 €

Gelegen in een klein gehucht samen Quercynois met inbegrip van een volledig gerestaureerd hoofdgebouw, een stenen bijgebouw te voltooien herstel volgens uw wensen in cottage, vrienden huis, of andere, een stenen garage en een broodoven, land van meer dan 2 ha met boomgaard, hout en een mooi uitzicht

In het centrum van Prayssac

239.000 €

Zeer mooi eigentijds huis op 3 niveaus (210m2). Het bestaat als volgt: een grote hal, een zeer mooie woonkamer met een open haard (54m2) met terrastoegang, een kantoor dat kan worden omgetoverd tot een kamer met één verdieping, een keuken met kelder (25m2), toilet. Op de verdieping op hoog niveau, 4

  • 212
Vprestations en prachtige kwaliteit omgeving 153 m² wonen 6 kamers / 4 slaapkamers

255.000 €

Hoogwaardige diensten en milieu   153 m² leefruimte / 6 kamers / 4 slaapkamers  Tuinterras:17 m2, blootgesteld aan het zuiden, woonkamer (62,5 m2) met open haard en keuken gemonteerd en uitgerust, WC, kamer 1 (15,5 m²), kamer 2 suite met badkamer (13,5 - 8 m²).  Begane grond: kamer 3 (11 m²), badkam

  • 153
  • 5.270
Charmante accommodatie, tussen Gourdon en Sarlat. 168 m² 6 slaapkamers / 4 slaapkamers

399.000 €

Charmant pand, tussen Gourdon en Sarlat, verkocht gemeubileerd.   168 m² leefruimte / 6 kamers / 4 slaapkamers Hoofdgebouw: entree naar woon- en eetkamer (27,5 m2) met open haard, kachel, toegang overdekt terras 1, keuken geregeld (16 m2), lounge 2 (25,5 m2) met invoegsel, toegang overdekt terras 2,

  • 168
  • 1 ha
Voormalig jachthuis en zijn bijgebouwen

420.000 €

Neem rechtstreeks contact op met Frédérique op 06.74.55.44.56 om oprit te bezoeken, midden in de natuur met een dominant uitzicht, dit 17e-eeuwse karakterhuis, dat zijn architectuur op meer dan 14 hectare heeft gehouden. Boerderij bestaande uit een jachthuis van 236 m2 in hoofdwoning met een ingang

  • 236
  • 14 ha
  • 8
Unieke! Exclusieve Guy Hoquet!

595.650 €

3D meeslepende tour - vraag om de link als deze niet op de site verschijnt 10 minuten van Saint Cirq Lapopie Prachtige set met 300m2 huis volledig gerenoveerd in een klein bloemrijk en met bomen omzoomd park De schuur en duivenhok maken dit gebied gewoon uitzonderlijk! - Grote woonkamer met semi-o

  • 300
  • 2.953
Mooie stenen woning nabij dorp met winkels

299.000 €

Gebouwd in de jaren 1980, prestigieus huis met duiventil en een woonkamer van ongeveer 293m2 op twee niveaus, en 150m2 in de kelder. Begane grond - entree (16 m2) woonkamer (47 m2) en raamdeuren kijken uit op het keukenterras uitgerust (15,80 m2), deur die leidt naar de terraseetkamer (24.40 m2), k

  • 293
  • 6.535
Huis: 250 m²

525.000 €

Huis: 250 m²

  • 250
  • 6.178
Een paar minuten van Montcuq, prachtig pand volledig gerenoveerd met het potentieel om t

475.000 €

Een paar minuten van Montcuq, prachtig pand volledig gerenoveerd met het potentieel om twee woonhuizen te creëren. Het hoofdgebouw beschikt over een volledig uitgeruste open keuken met woon/ eetkamer, 2 ruime slaapkamers met eigen badkamers, een speelkamer en een bijkeuken / kelder. In de volledig g

  • 350
  • 16
Huis: 400 m²

686.400 €

Huis: 400 m²

  • 400
  • 8 ha
  • 10
Non Precisee

286.200 €

Immo46 Prayssac, op 30 minuten van Cahors, biedt dit prachtige familiehuis met zwembad. Het is gelegen in een rustige en groene omgeving op slechts enkele minuten van het centrum van het dorp (winkels). Het omvat op de begane grond: entreehal, een lichte woonkamer open voor de keuken en met uitzicht

  • 120
  • 1.492
 Souillac (Lot ) Op de Villa Heights van de Architect

197.950 €

Het Dpimmobilier bureau biedt u te koop aan. Op de hoogten van Souillac dit prachtige architectenhuis met uitzicht op de Dordogne vallei aanbod: Binnen dit huis is ontworpen om zowel aangenaam en functioneel, de lichte geluidskamers met prachtige volumes (46 m2) voor het verblijf. Het is gebouwd op

  • 195
  • 1.868
Albas (Albas)

269.000 €

Immo46 Prayssac, op 30 minuten van Cahors biedt dit prachtige dorpshuis met een zwembad. Gelegen in een rustig dorp op 10 minuten van Prayssac, een stenen huis volledig gerenoveerd met smaak. Het huis bestaat uit een entreehal, een open keuken en op de eetkamer en met toegang tot de tuin, een woonka

  • 141