0 € > 10.000.000 €
€
Door uw minimumbudget te verlagen, krijgt u toegang tot onroerend goed.
Herinnering zoekcriteria:
E-mail alert aangemaakt.
519.400 €
617.000 €
559.150 €
998.000 €
685.000 €
129.000 €
Let op! Renovatieproject 46300 Leobard - Gelegen in de rust van het Bouriane gebied (provincie Lot) met karakteristieke dorpjes, ongerepte natuur, gerenommeerde lokale keuken en rijke geschiedenis, bevindt zich dit mooie stenen Perigourdine huis om te renoveren (90m2) met schuur in een rustige om
550.000 €
Schitterende woning in de buurt van Gourdon met zwembad en prachtig uitzicht over de vallei op 7018m2 grond. Prijs euro 550.000 Fai ten laste van de verkoper. Ivm de hoge ligging is er een indrukwekkend uitzicht over de vallei. De woning (350m2) bevindt zich in een rustige maar niet geïsoleerde omg
375.000 €
Authentiek stenen huis met zwembad en prachtig uitzicht op een terrein van ongeveer een hectare (10150m2). In een rustige omgevind bevindt zich dit oude stenen huis gebouwd op 3 niveaus. Bij binnenkomst in het huis, op de begane grond, is een lichte serre (33m2) met uitzicht over de tuin en toegang
1.785.000 €
Het agentschap Immo46 opent de deuren naar een uitzonderlijke oase van rust op slechts 5 minuten van Puy-L'eveque, een middeleeuws dorp met alle voorzieningen. Deze woning biedt een perfecte balans tussen rust en nabijheid. Ontdek een charmant pand, getuige van een rijke en authentieke geschiedenis,
258.000 €
Het makelaarskantoor Immo46 biedt u graag deze volledig gerenoveerde gezinswoning aan, gelegen in een rustige omgeving en op een steenworp afstand van het stadscentrum van Prayssac. Het bestaat uit: een woonkamer, een gesloten keuken, een eetkamer, 5 slaapkamers en een badkamer. U vindt er ook een z
205.000 €
189.000 €
201.400 €
Het agentschap Immo46 biedt u tussen Cahors en Prayssac deze oude stenen boerderij met een huis aan, bestaande uit: een woonkamer van ongeveer 23 m², drie slaapkamers, een badkamer, toilet, een keuken en de mogelijkheid om de zolder van ongeveer 50 m² te verbouwen. Prachtig leien dak, gewelfde kelde
339.000 €
Het agentschap Immo46 is verheugd u dit chique landhuis op de hoogten van Prayssac te koop aan te bieden met bebost terrein, 130m² woonoppervlak met alle comfort, onlangs volledig gerenoveerd (dubbele beglazing, keuken, elektriciteit, pelletinzet, omkeerbare airconditioning, zonne-energie panelen, s
597.000 €
519.000 €
339.200 €
Aan de rand van Gramat, huis op een perceel van 2432 m2, met ca. 135 m2 woonoppervlak gebouwd over een kelder, met op één niveau een lichte woonkamer van 40 m2 met houtkachel, ingerichte en uitgeruste keuken, 5 slaapkamers, badkamer en Wc. Zolder van meer dan 90 m2 volledig in te richten. Kelder met
390.600 €
Gelegen op meer dan 5 hectare. Authentiek Quercy huis voor renovatie bestaande uit een huis van 90 m² gebouwd boven kelders. Dit Quercy huis is als volgt samengesteld: Entree, hal. Keuken met open haard en souillarde, salon/eetkamer, drie slaapkamers, doucheruimte en aparte Wc. Ongeïsoleerde maar v
Gelegen op meer dan 5 hectare. Authentiek Quercy huis voor renovatie bestaande uit een huis van 90 m² gebouwd boven kelders. Dit Quercy huis is als volgt samengesteld: Entree, hal. Keuken met open haard en souillarde, salon/eetkamer, drie slaapkamers, doucheruimte en aparte Wc. Ongeïsoleerde maar vo
139.100 €
In de omgeving van Figeac, een prachtig stenen gebouw, gerestaureerd in zijn oorspronkelijke staat, gelegen op 4.318 m² grond met bijgebouwen. Voor alle afwerkingswerkzaamheden moet worden gezorgd (elektriciteit, loodgieterswerk, afvoer, schrijnwerk (klaar om ramen te plaatsen), verwarming, enz.) V
117.700 €
Dicht bij het centrum van Gramat, stenen huis met 104 m² woonoppervlak over drie verdiepingen. Gelegen op 341 m² grond, bestaat het uit op tuinniveau: inkomhal, zitkamer, aparte halfingerichte keuken, stookruimte en kelder op 1e niveau: gang die leidt naar twee slaapkamers en een doucheruimte op 1
128.400 €
Gramat centrum, beleggingspand bestaande uit 2 T3 appartementen, gelegen op een vlak, omheind terrein van 1.157 m². Begane grond: entree, gang en hal die leidt naar een zitkamer, twee slaapkamers, een aparte keuken en een doucheruimte/toilet. Toegang tot een kleine binnenplaats met een schuurtje. B
Te koop in Gramat, vlakbij het stadscentrum, volledig gerestaureerd stenen dorpshuis met 102 m² woonoppervlak, als volgt verdeeld: begane grond: kelder (49 m²) en toegang tot kleine tuin begane grond: kelder (34,6 m²) en een kamer die bekend staat als de 'rustkamer' begane grond: woonkamer, semi-
1 - 24 van 569 onroerende goederen
Wachtwoord vergeten?