Onroerend goed Lot : 573 huizen te koop

519.400 €

Mooi Hamlet Met Schuur Omgezet In Een Gite

  • 330
  • 1.650
  • 10

617.000 €

D

Zorgvuldige Renovatie Voor Deze Set Met 3 Gastenkamers

  • 230
  • 2.500
  • 8

559.150 €

D

15 Minuten Van Cahors Prachtig Stenen Eigendom Met Bijgebouw En Zwembad.

  • 170
  • 6.000

998.000 €

C

Typisch Herenhuis Van De Regio Op Een Landgoed Van 10 Hectare

  • 230
  • 10 ha

685.000 €

C

Charmante Woning In Quercy Blanc

  • 320
  • 8

129.000 €

Let op! Renovatieproject 46300 Leobard - Gelegen in de rust van het Bouriane gebied (provincie Lot) met karakteristieke dorpjes, ongerepte natuur, gerenommeerde lokale keuken en rijke geschiedenis, bevindt zich dit mooie stenen Perigourdine huis om te renoveren (90m2) met schuur in een rustige om

  • 90
  • 4.910

550.000 €

C

Schitterende woning in de buurt van Gourdon met zwembad en prachtig uitzicht over de vallei op 7018m2 grond. Prijs euro 550.000 Fai ten laste van de verkoper. Ivm de hoge ligging is er een indrukwekkend uitzicht over de vallei. De woning (350m2) bevindt zich in een rustige maar niet geïsoleerde omg

  • 350
  • 7.018
  • 12

375.000 €

E

Authentiek stenen huis met zwembad en prachtig uitzicht op een terrein van ongeveer een hectare (10150m2). In een rustige omgevind bevindt zich dit oude stenen huis gebouwd op 3 niveaus. Bij binnenkomst in het huis, op de begane grond, is een lichte serre (33m2) met uitzicht over de tuin en toegang

  • 200
  • 1 ha

1.785.000 €

D

Het agentschap Immo46 opent de deuren naar een uitzonderlijke oase van rust op slechts 5 minuten van Puy-L'eveque, een middeleeuws dorp met alle voorzieningen. Deze woning biedt een perfecte balans tussen rust en nabijheid. Ontdek een charmant pand, getuige van een rijke en authentieke geschiedenis,

  • 822
  • 7 ha
  • 17

258.000 €

C

Het makelaarskantoor Immo46 biedt u graag deze volledig gerenoveerde gezinswoning aan, gelegen in een rustige omgeving en op een steenworp afstand van het stadscentrum van Prayssac. Het bestaat uit: een woonkamer, een gesloten keuken, een eetkamer, 5 slaapkamers en een badkamer. U vindt er ook een z

  • 204
  • 1.490

205.000 €

D

Gelijkvloers huis dichtbij winkels

  • 130

189.000 €

C

  • 110
  • 400

201.400 €

G

Het agentschap Immo46 biedt u tussen Cahors en Prayssac deze oude stenen boerderij met een huis aan, bestaande uit: een woonkamer van ongeveer 23 m², drie slaapkamers, een badkamer, toilet, een keuken en de mogelijkheid om de zolder van ongeveer 50 m² te verbouwen. Prachtig leien dak, gewelfde kelde

  • 90
  • 1.221

339.000 €

D

Het agentschap Immo46 is verheugd u dit chique landhuis op de hoogten van Prayssac te koop aan te bieden met bebost terrein, 130m² woonoppervlak met alle comfort, onlangs volledig gerenoveerd (dubbele beglazing, keuken, elektriciteit, pelletinzet, omkeerbare airconditioning, zonne-energie panelen, s

  • 131
  • 3.000

465.000 €

D

Prachtig stenen landgoed met zwembad, bijgebouwen op 3 ha.

  • 170
  • 3 ha
  • 11

597.000 €

Residentie met vier gîtes

  • 455
  • 2.909

228.000 €

D

Gerenoveerde jaren 65/70 woning met omheinde tuin

  • 127

150.000 €

F

Te versterken woning uit 1975, omheinde tuin van 1000 m².

  • 122
  • 1.276

91.500 €

E

Huis met 3 slaapkamers dichtbij winkels en diensten

  • 87

519.000 €

D

Zeer mooi, rustig gelegen huis, met uitzicht op de wijngaarden en dichtbij voorzieningen

  • 263
  • 6.000

339.200 €

Quercy huis gebouwd in 1980 type 6 met 2500m² tuin, Gramat gebie

Aan de rand van Gramat, huis op een perceel van 2432 m2, met ca. 135 m2 woonoppervlak gebouwd over een kelder, met op één niveau een lichte woonkamer van 40 m2 met houtkachel, ingerichte en uitgeruste keuken, 5 slaapkamers, badkamer en Wc. Zolder van meer dan 90 m2 volledig in te richten. Kelder met

  • 136
  • 2.432

339.200 €

Quercy huis gebouwd in 1980 type 6 met 2500m² tuin, Gramat gebied

  • 136
  • 2.432

390.600 €

F

Boerderij te koop, bij Gramat, 5 hectare land

Gelegen op meer dan 5 hectare. Authentiek Quercy huis voor renovatie bestaande uit een huis van 90 m² gebouwd boven kelders. Dit Quercy huis is als volgt samengesteld: Entree, hal. Keuken met open haard en souillarde, salon/eetkamer, drie slaapkamers, doucheruimte en aparte Wc. Ongeïsoleerde maar v

  • 90
  • 5 ha

390.600 €

F

Gelegen op meer dan 5 hectare. Authentiek Quercy huis voor renovatie bestaande uit een huis van 90 m² gebouwd boven kelders. Dit Quercy huis is als volgt samengesteld: Entree, hal. Keuken met open haard en souillarde, salon/eetkamer, drie slaapkamers, doucheruimte en aparte Wc. Ongeïsoleerde maar vo

  • 90
  • 5 ha
91500 1785000 573 EUR