0 € > 10.000.000 €
€
Door uw minimumbudget te verlagen, krijgt u toegang tot onroerend goed.
Herinnering zoekcriteria:
E-mail alert aangemaakt.
473.000 €
611.000 €
449.085 €
349.800 €
Het agentschap Immo46 is verheugd u deze smaakvol gerenoveerde schuur, gelegen in de sector Soturac, te koop aan te bieden. Het biedt u op de begane grond: een grote woonkamer van 86m², een master suite van 34m², een toilet en een wasruimte. Boven: 2 slaapkamers en een badkamer met toilet. Verder vi
392.000 €
Het IMMO-agentschap biedt deze woning te koop aan gelegen in Cahors, op enkele minuten van winkels en scholen, met ruim 200m² woonoppervlak met 5 slaapkamers, op 2700 m² grond met zwembad en bijgebouwen. Deze woning bestaat op één niveau uit: een entree, een woonkamer van bijna 45m² met open haard,
550.000 €
Schitterende woning gelegen tussen Gourdon en Souillac met zwembad en prachtig uitzicht over de vallei op 7018m2 grond. Ivm de hoge ligging is er een indrukwekkend uitzicht over de vallei. De woning (350m2) bevindt zich in een rustige maar niet geïsoleerde omgeving, dichtbij dorpen met voorziening
212.000 €
129.000 €
Let op! Renovatieproject 46300 Leobard - Gelegen in de rust van het Bouriane gebied (provincie Lot) met karakteristieke dorpjes, ongerepte natuur, gerenommeerde lokale keuken en rijke geschiedenis, bevindt zich dit mooie stenen Perigourdine huis om te renoveren (90m2) met schuur in een rustige om
195.000 €
1.785.000 €
Het agentschap Immo46 opent de deuren naar een uitzonderlijke oase van rust op slechts 5 minuten van Puy-L'eveque, een middeleeuws dorp met alle voorzieningen. Deze woning biedt een perfecte balans tussen rust en nabijheid. Ontdek een charmant pand, getuige van een rijke en authentieke geschiedenis,
258.000 €
Het makelaarskantoor Immo46 biedt u graag deze volledig gerenoveerde gezinswoning aan, gelegen in een rustige omgeving en op een steenworp afstand van het stadscentrum van Prayssac. Het bestaat uit: een woonkamer, een gesloten keuken, een eetkamer, 5 slaapkamers en een badkamer. U vindt er ook een z
375.000 €
Authentiek stenen huis met zwembad en prachtig uitzicht op een terrein van ongeveer een hectare (10150m2). In een rustige omgevind bevindt zich dit oude stenen huis gebouwd op 3 niveaus. Bij binnenkomst in het huis, op de begane grond, is een lichte serre (33m2) met uitzicht over de tuin en toegang
460.000 €
123.000 €
Te koop in de omgeving van Gramat, oud stenen gebouw (waarschijnlijk het oorspronkelijke huis + aangrenzende schuur) gerenoveerd in 2012. Begane grond: hal, kleine zitkamer, keuken/eetkamer met open haard en houtkachel, doucheruimte/toilet, garage/werkplaats 1e verdieping west met schuin plafond: ov
339.200 €
Aan de rand van Gramat, huis op een perceel van 2432 m2, met ca. 135 m2 woonoppervlak gebouwd over een kelder, met op één niveau een lichte woonkamer van 40 m2 met houtkachel, ingerichte en uitgeruste keuken, 5 slaapkamers, badkamer en Wc. Zolder van meer dan 90 m2 volledig in te richten. Kelder met
390.600 €
Gelegen op meer dan 5 hectare. Authentiek Quercy huis voor renovatie bestaande uit een huis van 90 m² gebouwd boven kelders. Dit Quercy huis is als volgt samengesteld: Entree, hal. Keuken met open haard en souillarde, salon/eetkamer, drie slaapkamers, doucheruimte en aparte Wc. Ongeïsoleerde maar v
Gelegen op meer dan 5 hectare. Authentiek Quercy huis voor renovatie bestaande uit een huis van 90 m² gebouwd boven kelders. Dit Quercy huis is als volgt samengesteld: Entree, hal. Keuken met open haard en souillarde, salon/eetkamer, drie slaapkamers, doucheruimte en aparte Wc. Ongeïsoleerde maar vo
139.100 €
In de omgeving van Figeac, een prachtig stenen gebouw, gerestaureerd in zijn oorspronkelijke staat, gelegen op 4.318 m² grond met bijgebouwen. Voor alle afwerkingswerkzaamheden moet worden gezorgd (elektriciteit, loodgieterswerk, afvoer, schrijnwerk (klaar om ramen te plaatsen), verwarming, enz.) V
87.400 €
Exclusiviteit! Authentiek en zeldzaam ! Oud landgoed gelegen in een rustig gehucht in de gemeente Gramat, op 7 minuten van winkels en voorzieningen, bestaande uit een woonhuis met 3 kamers, een broodoven en bijbehorende bakkerij, een schuur en een varkensstal op een weiland van 586 m². Hoewel het n
117.700 €
Dicht bij het centrum van Gramat, stenen huis met 104 m² woonoppervlak over drie verdiepingen. Gelegen op 341 m² grond, bestaat het uit op tuinniveau: inkomhal, zitkamer, aparte halfingerichte keuken, stookruimte en kelder op 1e niveau: gang die leidt naar twee slaapkamers en een doucheruimte op 1
128.400 €
Gramat centrum, beleggingspand bestaande uit 2 T3 appartementen, gelegen op een vlak, omheind terrein van 1.157 m². Begane grond: entree, gang en hal die leidt naar een zitkamer, twee slaapkamers, een aparte keuken en een doucheruimte/toilet. Toegang tot een kleine binnenplaats met een schuurtje. B
1 - 24 van 608 onroerende goederen
Wachtwoord vergeten?