Lokalisatie
...

0 > 9

0 > 9

Huis te koop 2 slaapkamers Lot : 23 advertenties

Dorpshuis Met Tuin

115.000 €

Immo46 Prayssac biedt u in het hart van het dorp Sauzet dit charmante, mooi gerestaureerde stenen huis van ongeveer 82 m2. Samengesteld op de begane grond van een ingerichte keuken open naar een dubbele woonkamer en boven 2 slaapkamers, een badkamer en een toilet op een perceel van 220 m2. Twee terr

  • 82
  • 220
  • 3
Prachtig huis met toren en bijgebouwen

217.300 €

Immo46 Prayssac biedt u in de stad Saint Matré dit mooie stenen huis uit de Quercy blanc met zijn toren en zijn bijgebouwen. Mooie restauratie voor dit atypische huis dat mooie volumes biedt, bestaande uit: 2 dubbele woonkamers, een ingerichte keuken, 2 slaapkamers, een kleedkamer, een wasruimte, ee

  • 162
  • 9.967
Quercinoise met zijn bijgebouwen

299.600 €

Immo46 Prayssac biedt u 30 minuten van Cahors en 10 minuten van Montcuq, in een charmant gehucht, authentiek Quercy-huis op kelders volledig gerestaureerd, samengesteld een woonkamer met open haard (polyflame geplaatst), een ingerichte keuken, een slaapkamer, badkamer, wc en op de zolder een mezzani

  • 130
Vakantiehuis in natuursteen

139.000 €

Vakantiehuis in natuursteen

Gelegen in één van de mooiste streken van Frankrijk, de Perigord noir ( Dordogne ) tussen Sarlat, Souillac en Gourdon.De streek biedt zeer veel bezienswaardigheden zoals kastelen, grotten, mooie dorpen en steden, rivieren, pre-historische sites, enz. De woning omvat: een leefruimte, eetruimte, keuk

  • 70
  • 900
Stenen complex aan de poorten van Prayssac

172.300 €

  • 125
  • 3.500
Nabijgelegen Figeac historisch karakter huis met bijgebouwen en land 1,6 ha

206.700 €

Gelegen op 10 km van Figeac, dit ensemble waarvan de oorsprong teruggaat tot de tijd van de Tempeliers, zal verleiden amateurs, die op zoek zijn naar karakter huizen te renoveren. Het huis is deels gebouwd op oude kelders en kleine relaisstal. De leefruimte is toegankelijk via een prachtige halfron

  • 105
Voormalige boerderij te restaureren met 1,6 Ha.

103.000 €

Set te worden hersteld met 1,6 Ha met inbegrip van: - 1 stenen huis op ande woonkamer met keuken. Op het eerste niveau, waar u toegang hebt via een bolet, zijn er 2 slaapkamers en badkamer. Een trap leidt naar de zolder die kan worden geregeld en verdubbel de leefruimte. (ongeveer 160 m²). - 1 schu

  • 80
1886 Stone Home in Diep Frankrijk

165.000 €

Terwijl de uitdrukking la France profonde nauwkeurige vertaling tart, zoals terroir, brengt het een intens, diep gevoel van landelijk Frans leven, cultuur en aard over. Le Frau is onmiskenbaar een voorbeeld van la France profonde. Gelegen op een hoge heuvel met een prachtig uitzicht op de vallei

  • 160
In een vallei in het hart van de Quercy Blanc, een charmant huis van meer dan 100 m2 met 2

239.400 €

In een vallei in het hart van de Quercy Blanc, een charmant huis van meer dan 100 m2 met 2 slaapkamers, een grote mezzanine en met zijn veranda en terrassen. Alle kamers hebben toegang tot de buitenkant. Land van meer dan 1,4 hectare op een zeer rustige plek. Een bijgebouw ontworpen om een huisje va

  • 110
  • 1 ha
Landhuis in goede staat met bijgebouwen op 12,9 hectare grond.

385.000 €

Stenen huis in goede staat op kelders waaronder een veranda, ingang, keuken, kamer, badkamer en toilet. Boven 2 slaapkamers. In bijgebouwen een stookruimte, een autoopvang en 3 schuren. 12,9 ha perceel. Gelegen op het platteland, rustig met een prachtig uitzicht.

  • 116
  • 13 ha
Stone Country House met dependances op 4.46 Ha De Terrain.

184.000 €

Stenen huis met duiventil en bijgebouwen op 4,46 hectare grond. Huis op kelders inclusief een ingang, een woonkamer, een woonkamer, een badkamer, 2 slaapkamers en een toilet. Werk dat gepland moet worden. In bijgebouwen een garage, een stal en een schuur.

  • 104
  • 4 ha
Salviac Huis 3 kamers 80 m²

94.500 €

Salviac Huis 3 kamers 80 m²

Dit restauratieproject heeft veel potentieel op een goede locatie in de buurt van de populaire bastide stad Cazals en Salviac. De oude boerderij heeft twee slaapkamers, 10.171 m2 en 7,54 m2. De keuken is 15,66 m2 en de woonkamer/eetkamer is 14,95 m2. De zolder 62 m2 heeft een goede hoogte en biedt

  • 80
  • 5.000
  • 3
Gerenoveerd huis met een prachtig uitzicht!

204.750 €

Aangenaam oud huis volledig gerenoveerd met oude elementen, met een woonkamer met een houtkachel, een ruime keuken van 20 m2 met uitzicht op de vallei, boven, een kantoor, 2 slaapkamers van 10 en 12 m2 en een aparte badkamer en toilet. De zolders zijn vatbaar met een mooi volume. Het zeer aangename

  • 85
  • 275
Huis: 45 m²

85.600 €

  • 45
  • 1.250
  • 3
Huis: 114 m²

227.900 €

Huis: 114 m²

  • 114
  • 9.695
Huis: 114 m²

82.840 €

Huis: 114 m²

  • 114
  • 185
Huis: 90 m²

185.975 €

Huis: 90 m²

  • 90
  • 4.785
Huis: 58 m²

108.000 €

Huis: 58 m²

  • 58
Huis: 105 m²

174.000 €

Huis: 105 m²

  • 105
  • 770
Huis: 55 m²

104.000 €

Huis: 55 m²

  • 55
  • 780
  • 3
Huis: 90 m²

183.600 €

Huis: 90 m²

  • 90
  • 745
  • 3
Huis: 83 m²

142.000 €

Huis: 83 m²

  • 83
  • 541
  • 3
Huis: 240 m²

750.000 €

Huis: 240 m²

  • 240
  • 3.625