Onroerend goed Lot-et-Garonne : 777 huizen te koop

71.200 €

E

Woning

  • 180

449.000 €

E

Schitterend gerenoveerd Maison de Maître

  • 285
  • 488

845.000 €

D

Weelderige dorpswoning met tuin en bijgebouwen

  • 554
  • 850
  • 13

470.000 €

C

5 slaapkamers

  • 160
  • 2.400

220.000 €

G

Real Estate Investment

  • 118
  • 200

315.000 €

F

Mooi gepresenteerd dorpshuis gelegen in het hart van de bastide van Monflanquin, met een eigen dakterras, verdeeld over 3 verdiepingen en met werk-/kantoorruimte. Dit mooie dorpshuis ligt in een bastide op een heuveltop die wordt geclassificeerd als 'een van de mooiste dorpen van Frankrijk' en he

  • 171
  • 20

449.900 €

C

Gerenoveerd charterhuis van ca. 230M2 woonoppervlak, grote woonkamer, grond, waterput, zwembad spa. Charmant gerenoveerde stenen chartreuse om onmiddellijk te bezoeken, bestaande uit het volgende: - een entreehal van ca. 4,55M2, Een grote lichte open ruimte van ca. 86 m2 met een woonkamer met g

  • 230
  • 7.572

460.000 €

E

Uit het zicht, in het hart van een park van 6904 m² met bloemen en eeuwenoude bomen, zal dit pand u betoveren met zijn behouden karakter, zijn ziel, zijn zenitude, zijn bron en zijn stromende beek die frisheid brengt. Dit herenhuis wordt vergezeld door zijn gîte, zijn zwembad van 10x5m verwarmd d

  • 250
  • 6.904

795.000 €

D

Uitzonderlijk huis aan de oevers van de rivier - 47220 Astaffort

  • 360
  • 1 ha
  • 10

545.000 €

C

Ruime woning met 6 slaapkamers, overdekte terrassen en zwembad

  • 297
  • 3.416
  • 11

528.000 €

D

Gerenoveerd stenen huis met zwembad en een geweldig uitzicht

  • 194
  • 6.353

690.000 €

C

Ruiterbezit op 20 ha - Sector Agen 47000

  • 195
  • 20 ha

1.166.000 €

D

Prachtig kasteel uit de achttiende eeuw met park en 12 hectaren

  • 993
  • 12 ha
  • 24

695.000 €

C

Door het glooiende landschap van de Gers en op 20 minuten van het treinstation van Agen, komen we via de privéweg aan bij dit imposante pand. Het hoofdverblijf is elegant met hoge plafonds, 4 slaapkamers met eigen badkamer op de bovenverdieping en twee kleinere slaapkamers op de 2e verdieping. De be

  • 340
  • 5 ha
  • 10

850.000 €

E

Herenhuis en gastenverblijf met stallen, paddocks en 47 hectare De omgeving Genesteld in het hart van 30 hectare bos, park en paddocks, biedt deze accommodatie ook 17 hectare bos en velden langs de kleine lokale rivier aan de overkant van de weg. Het geheel baadt in de schoonheid van de bomen en b

  • 500
  • 47 ha

499.500 €

Gelegen op een rustige locatie met een prachtig uitzicht op het omliggende platteland, biedt deze moderne woning u het beste van twee werelden... Modern comfort en een charmante Franse levensstijl. Omringd door een goed onderhouden tuin, met een verscheidenheid aan fruitbomen, bestaat het pand op de

  • 230
  • 5.500
  • 8

399.000 €

Exclusief voor Bordeaux & Beyond - Deze charmante dorpswoning is gelegen in het hart van Duras op loopafstand van alle voorzieningen. Het huis is prachtig gerenoveerd en biedt een comfortabel huis dat klaar is om in te trekken. Op de begane grond leidt een grote hal naar een lichte woonkamer met hou

  • 172
  • 732

420.000 €

B

Uitkijkend over het groene landschap, in een rustig dorp zonder wegen die er doorheen lopen, is een majestueus herenhuis gemaakt van geklede steen, met blauwe Lectoure-luiken, met uitzicht op het centrale plein. Als u door de deur loopt, wordt u begroet door een grote ingang met gewaxte houten vloe

  • 288
  • 576

381.600 €

D

Deze charmante woning is gelegen op de grens van de Gironde en de Lot-et-Garonne in een idyllische, rustige omgeving, omgeven door hooilanden en zonnebloemen. Deze gelijkvloerse woning biedt een grote ontvangstruimte met een leefruimte gecentreerd rond de houtkachel, een grote eethoek en een mooie l

  • 180
  • 8.025

375.000 €

Charmante villa 150M2, woonwijk, rustige tuin, zwembad

Exclusief: In Nérac, voormalige koninklijke stad en subprefectuur, in een bijzonder gewilde woonwijk, charmant en zeer aangenaam huis van 150M2, perfect onderhouden inclusief een grote woonkamer van 46 m2 met 3 erkers op een overdekt terras, waaronder 1 zithoek met open haard, 1 eetkamer en 1 keuken

  • 1.250
  • 1.500

535.000 €

Landhuis 200M2, Prachtig uitzicht, Rustig, Zwembad - Gastenverblijf 78m2

Exclusiviteit: Op de hoogte, aan het einde van een privéweg, met uitzicht op een prachtig panoramisch uitzicht, volledig rustig, landhuis in zichtbare stenen van 200m2 met alle comfort. Grote woonkamer van 58m2 met open haard. Toegang tot een prachtige veranda van 40m2 met grote moderne en isolerend

  • 200
  • 4.165
  • 8

117.000 €

D

Rijhuis

Villeneuve sur lot, huis op 2 niveaus bestaande uit op de begane grond: garage en slaapkamer. Boven: woonkamer met open keuken, 2 slaapkamers, doucheruimte, toilet. Comfort: dubbele beglazing, elektrische rolluiken, verwarming op gas, riolering.

  • 94
  • 523

330.000 €

Mooi huis op de as Agen en Nerac

Mooi stenen dorpshuis gelegen tussen Agen en Nerac, samengesteld op de begane grond van een entree, ingerichte keuken open naar grote woonkamer, woonkamer, eetkamer, slaapkamer, toilet, bijkeuken, boven, badkamer, wasruimte, twee slaapkamers, hal en mezzanine, mooie service. Open haard met pelletkac

  • 158
  • 495

395.000 €

D

In de buurt van het kasteel van Agen XIIIe eeuw

In een dominante positie bestaat het gerestaureerde 13e-eeuwse kasteel uit een grote kamer van 120 m², een woonkamer van 50 m² en 2 slaapkamers, badkamer en doucheruimte. Bijgevoegde ruïnes. Allemaal op 1300 m² grond met uitzicht op de vallei.

  • 120
  • 1.340
71200 1166000 777 EUR