0 € > 10.000.000 €
€
Door uw minimumbudget te verlagen, krijgt u toegang tot onroerend goed.
Herinnering zoekcriteria:
E-mail alert aangemaakt.
71.200 €
449.000 €
845.000 €
470.000 €
220.000 €
315.000 €
Mooi gepresenteerd dorpshuis gelegen in het hart van de bastide van Monflanquin, met een eigen dakterras, verdeeld over 3 verdiepingen en met werk-/kantoorruimte. Dit mooie dorpshuis ligt in een bastide op een heuveltop die wordt geclassificeerd als 'een van de mooiste dorpen van Frankrijk' en he
449.900 €
Gerenoveerd charterhuis van ca. 230M2 woonoppervlak, grote woonkamer, grond, waterput, zwembad spa. Charmant gerenoveerde stenen chartreuse om onmiddellijk te bezoeken, bestaande uit het volgende: - een entreehal van ca. 4,55M2, Een grote lichte open ruimte van ca. 86 m2 met een woonkamer met g
460.000 €
Uit het zicht, in het hart van een park van 6904 m² met bloemen en eeuwenoude bomen, zal dit pand u betoveren met zijn behouden karakter, zijn ziel, zijn zenitude, zijn bron en zijn stromende beek die frisheid brengt. Dit herenhuis wordt vergezeld door zijn gîte, zijn zwembad van 10x5m verwarmd d
795.000 €
545.000 €
528.000 €
690.000 €
1.166.000 €
695.000 €
Door het glooiende landschap van de Gers en op 20 minuten van het treinstation van Agen, komen we via de privéweg aan bij dit imposante pand. Het hoofdverblijf is elegant met hoge plafonds, 4 slaapkamers met eigen badkamer op de bovenverdieping en twee kleinere slaapkamers op de 2e verdieping. De be
850.000 €
Herenhuis en gastenverblijf met stallen, paddocks en 47 hectare De omgeving Genesteld in het hart van 30 hectare bos, park en paddocks, biedt deze accommodatie ook 17 hectare bos en velden langs de kleine lokale rivier aan de overkant van de weg. Het geheel baadt in de schoonheid van de bomen en b
499.500 €
Gelegen op een rustige locatie met een prachtig uitzicht op het omliggende platteland, biedt deze moderne woning u het beste van twee werelden... Modern comfort en een charmante Franse levensstijl. Omringd door een goed onderhouden tuin, met een verscheidenheid aan fruitbomen, bestaat het pand op de
399.000 €
Exclusief voor Bordeaux & Beyond - Deze charmante dorpswoning is gelegen in het hart van Duras op loopafstand van alle voorzieningen. Het huis is prachtig gerenoveerd en biedt een comfortabel huis dat klaar is om in te trekken. Op de begane grond leidt een grote hal naar een lichte woonkamer met hou
420.000 €
Uitkijkend over het groene landschap, in een rustig dorp zonder wegen die er doorheen lopen, is een majestueus herenhuis gemaakt van geklede steen, met blauwe Lectoure-luiken, met uitzicht op het centrale plein. Als u door de deur loopt, wordt u begroet door een grote ingang met gewaxte houten vloe
381.600 €
Deze charmante woning is gelegen op de grens van de Gironde en de Lot-et-Garonne in een idyllische, rustige omgeving, omgeven door hooilanden en zonnebloemen. Deze gelijkvloerse woning biedt een grote ontvangstruimte met een leefruimte gecentreerd rond de houtkachel, een grote eethoek en een mooie l
375.000 €
Exclusief: In Nérac, voormalige koninklijke stad en subprefectuur, in een bijzonder gewilde woonwijk, charmant en zeer aangenaam huis van 150M2, perfect onderhouden inclusief een grote woonkamer van 46 m2 met 3 erkers op een overdekt terras, waaronder 1 zithoek met open haard, 1 eetkamer en 1 keuken
535.000 €
Exclusiviteit: Op de hoogte, aan het einde van een privéweg, met uitzicht op een prachtig panoramisch uitzicht, volledig rustig, landhuis in zichtbare stenen van 200m2 met alle comfort. Grote woonkamer van 58m2 met open haard. Toegang tot een prachtige veranda van 40m2 met grote moderne en isolerend
117.000 €
Villeneuve sur lot, huis op 2 niveaus bestaande uit op de begane grond: garage en slaapkamer. Boven: woonkamer met open keuken, 2 slaapkamers, doucheruimte, toilet. Comfort: dubbele beglazing, elektrische rolluiken, verwarming op gas, riolering.
330.000 €
Mooi stenen dorpshuis gelegen tussen Agen en Nerac, samengesteld op de begane grond van een entree, ingerichte keuken open naar grote woonkamer, woonkamer, eetkamer, slaapkamer, toilet, bijkeuken, boven, badkamer, wasruimte, twee slaapkamers, hal en mezzanine, mooie service. Open haard met pelletkac
395.000 €
In een dominante positie bestaat het gerestaureerde 13e-eeuwse kasteel uit een grote kamer van 120 m², een woonkamer van 50 m² en 2 slaapkamers, badkamer en doucheruimte. Bijgevoegde ruïnes. Allemaal op 1300 m² grond met uitzicht op de vallei.
25 - 48 van 777 onroerende goederen
Wachtwoord vergeten?