0 € > 10.000.000 €
€
Door uw minimumbudget te verlagen, krijgt u toegang tot onroerend goed.
Herinnering zoekcriteria:
E-mail alert aangemaakt.
235.000 €
686.000 €
349.800 €
Prachtige stenen schuur met zwembad, bijgebouw omgebouwd tot garage en gastenkamerkamer. Deze prachtige stenen schuur ligt in een klein gehucht op 10 minuten van winkels en alle voorzieningen. Dit pand van ong. 178 m² is perfect vernieuwd met een eigentijdse stijl en biedt u een ruime en comfortabe
660.000 €
155.000 €
282.000 €
695.000 €
Voormalig 18e-eeuws jachthuis aan de rand van een middeleeuws dorp. Winkels op loopafstand. 4 -5 slaapkamers, 4 badkamers. Mooie grote ontvangstruimtes. Zwembad. Zeer mooie omheinde tuin. Ten zuiden van Bergerac Schitterend pand met grote ontvangstruimtes in de tuin op de begane grond met hoge pl
445.000 €
Prachtig gerestaureerd huis, gelegen in het hart van een middeleeuws dorp op een heuveltop. Dakterras, panoramische balkons... 4 slaapkamers en 4 badkamers. Balkons met uitzicht - Subliem! Prachtig gerestaureerd en gelegen in het hart van een middeleeuws dorp op een heuveltop, geclassificeerd als
451.000 €
Oude boerderij in het hart van 9 ha weilanden Idyllische omgeving met uitzicht. Vlakbij de bastide van Monflanquin Groot stenen huis met zwembad en talrijke bijgebouwen en zwembad. Prachtige locatie voor dit karaktervolle pand, midden in 9 hectare velden en bossen, in een prachtige en landelij
192.600 €
5 minuten van winkels, stenen huis, op een dominante positie met sublieme uitzichten en geen directe buren. Een gelijkvloers stenen huis bestaande uit: - Een overdekt terras van circa 24 m2 met pergola. - Een woonkamer van circa 29 m2, oude terracotta vloeren, een open haard. - Een keuken van
265.000 €
Charmant stenen huis tussen Issigeac en Castillonnès, niet geïsoleerd. Gemakkelijke toegang tot Bergerac. Het hoofdhuis heeft 3 slaapkamers, schuur, waterput en land Dit stenen huis met een zeer mooie tuin en prachtig uitzicht op het omliggende platteland, niet geïsoleerd Het huis is in de jar
420.000 €
Prachtige Villa uit 2004, op steenworp afstand van voorzieningen, met binnenlift, 255m2 woonoppervlak, zonder werk, alle comfort, met adembenemend uitzicht op de omgeving. Dubbele garage, werkplaats. Woonhuis inclusief: Op de begane grond: - entree, hal met kastenwand (31m2), met goederenlift d
269.240 €
Op een prachtig perceel van 2,9 ha, voornamelijk bebost (volwassen en majestueuze eiken), recent gemoderniseerde gelijkvloerse woning, met kelder + schuur. 5 minuten van winkels. Landelijke omgeving, niet te geïsoleerd. Traditioneel gelijkvloers huis, gebouwd in 86, recentelijk gemoderniseerd, be
275.000 €
254.000 €
538.000 €
450.000 €
189.000 €
423.000 €
449.000 €
845.000 €
470.000 €
220.000 €
218.000 €
1 - 24 van 777 onroerende goederen
Wachtwoord vergeten?