Onroerend goed Lot-et-Garonne : 857 huizen te koop

235.000 €

F

Kleine woning

  • 93
  • 8 ha

686.000 €

C

Charmant landgoed op 13 hectare

  • 400
  • 13 ha

349.800 €

Prachtige stenen schuur met zwembad, bijgebouw omgebouwd tot garage en gastenkamerkamer. Deze prachtige stenen schuur ligt in een klein gehucht op 10 minuten van winkels en alle voorzieningen. Dit pand van ong. 178 m² is perfect vernieuwd met een eigentijdse stijl en biedt u een ruime en comfortabe

  • 219
  • 480

695.000 €

D

Voormalig 18e-eeuws jachthuis aan de rand van een middeleeuws dorp. Winkels op loopafstand. 4 -5 slaapkamers, 4 badkamers. Mooie grote ontvangstruimtes. Zwembad. Zeer mooie omheinde tuin. Ten zuiden van Bergerac Schitterend pand met grote ontvangstruimtes in de tuin op de begane grond met hoge pl

  • 336
  • 6.203

660.000 €

C

'Prachtig gerenoveerd stenen landhuis'

  • 341
  • 5.500
  • 8

155.000 €

C

4 slaapkamer huis met tuin

  • 150
  • 1.900

282.000 €

G

Eigendom van 2 hectare met te renoveren boerderij en verschillende bijgebouwen

  • 80

445.000 €

E

Prachtig gerestaureerd huis, gelegen in het hart van een middeleeuws dorp op een heuveltop. Dakterras, panoramische balkons... 4 slaapkamers en 4 badkamers. Balkons met uitzicht - Subliem! Prachtig gerestaureerd en gelegen in het hart van een middeleeuws dorp op een heuveltop, geclassificeerd als

  • 247
  • 21

451.000 €

E

Oude boerderij in het hart van 9 ha weilanden Idyllische omgeving met uitzicht. Vlakbij de bastide van Monflanquin Groot stenen huis met zwembad en talrijke bijgebouwen en zwembad. Prachtige locatie voor dit karaktervolle pand, midden in 9 hectare velden en bossen, in een prachtige en landelij

  • 200
  • 10 ha

192.600 €

D

5 minuten van winkels, stenen huis, op een dominante positie met sublieme uitzichten en geen directe buren. Een gelijkvloers stenen huis bestaande uit: - Een overdekt terras van circa 24 m2 met pergola. - Een woonkamer van circa 29 m2, oude terracotta vloeren, een open haard. - Een keuken van

  • 72
  • 3.463

265.000 €

Charmant stenen huis tussen Issigeac en Castillonnès, niet geïsoleerd. Gemakkelijke toegang tot Bergerac. Het hoofdhuis heeft 3 slaapkamers, schuur, waterput en land Dit stenen huis met een zeer mooie tuin en prachtig uitzicht op het omliggende platteland, niet geïsoleerd Het huis is in de jar

  • 110
  • 3.750

420.000 €

C

Prachtige Villa uit 2004, op steenworp afstand van voorzieningen, met binnenlift, 255m2 woonoppervlak, zonder werk, alle comfort, met adembenemend uitzicht op de omgeving. Dubbele garage, werkplaats. Woonhuis inclusief: Op de begane grond: - entree, hal met kastenwand (31m2), met goederenlift d

  • 255
  • 3.412

269.240 €

D

Op een prachtig perceel van 2,9 ha, voornamelijk bebost (volwassen en majestueuze eiken), recent gemoderniseerde gelijkvloerse woning, met kelder + schuur. 5 minuten van winkels. Landelijke omgeving, niet te geïsoleerd. Traditioneel gelijkvloers huis, gebouwd in 86, recentelijk gemoderniseerd, be

  • 105
  • 3 ha

275.000 €

C

9 km van Marmande, stenen huis

  • 170
  • 1.387

254.000 €

E

Te koop Nomdieu Gascon stenen huis 142 m2 Grond 2ha70

  • 135
  • 3 ha

538.000 €

C

Buitengewoon! In de buurt van Marmande, op de heuvels!

  • 250
  • 8

450.000 €

E

Marmande, bijzondere investeerder

  • 340
  • 2.557
  • 10

189.000 €

C

10 min. Van Marmande, groot huis met ontwikkelingspotentieel, garage, bijgebouwen en tuin

  • 222
  • 1.048

423.000 €

D

3 minuten van Marmande

3 minuten van Marmande

  • 270
  • 10

545.000 €

C

Ruime woning met 6 slaapkamers, overdekte terrassen en zwembad

  • 297
  • 3.416
  • 11

528.000 €

D

Gerenoveerd stenen huis met zwembad en een geweldig uitzicht

  • 194
  • 6.353

449.000 €

E

Schitterend gerenoveerd Maison de Maître

  • 285
  • 488

845.000 €

D

Weelderige dorpswoning met tuin en bijgebouwen

  • 554
  • 850
  • 13

470.000 €

C

5 slaapkamers

  • 160
  • 2.400
155000 845000 857 EUR

Lot-et-Garonne onroerend goed

Midden in het prachtige departement Lot-et-Garonne liggen schitterende landschappen en rustgevende oorden. Het is hier net zo weelderig als het klinkt; onroerend goed in Lot-et-Garonne biedt eilandweides, diepe bossen, uitgestrekte meren, statige weiden en glooiend hilly terrein. Hier vind je landelijke huizen met aantrekkelijkheidspunten waaronder hoogwaardige architectuur en tuinontwerpen en vele hectaren land om te genieten van je privacy. Of je nu op zoek bent naar landhuizen, grote boerderijstijlen of dorpswoningen met lokale winkels dichtbij - er zijn talrijke mogelijkheden voor onroerend goed in Lot et Garonne om de perfecte woning te vinden!