Onroerend goed Lot-et-Garonne : 314 huizen met garage te koop

490.000 €

D

Eigendom met uitzonderlijk uitzicht

  • 256

139.000 €

Startpagina

  • 80
  • 500

169.000 €

Plattegrond huis op het platteland

  • 72
  • 1.042

155.000 €

C

4 slaapkamer huis met tuin

  • 150
  • 1.900

282.000 €

G

Eigendom van 2 hectare met te renoveren boerderij en verschillende bijgebouwen

  • 80

222.000 €

E

Te koop Nomdieu Gascon stenen huis 142 m2 Grond 2ha70

  • 135
  • 3 ha

155.000 €

Set van 2 huizen om te renoveren

  • 146
  • 2.001
  • 3

470.000 €

C

5 slaapkamers

  • 160
  • 2.400

220.000 €

G

Real Estate Investment

  • 118
  • 200

218.000 €

C

Woonhuis met grond en bijgebouw

  • 90
  • 2.410

398.000 €

E

Te koop huis + gite - Terrein van 5.830,00 m²

  • 257
  • 5.830
  • 10

795.000 €

D

Uitzonderlijk huis aan de oevers van de rivier - 47220 Astaffort

  • 360
  • 1 ha
  • 10

425.000 €

D

Groot landhuis met gastenverblijf, zwembad en bijgebouwen - Sector Duras 47120

  • 258

545.000 €

C

Ruime woning met 6 slaapkamers, overdekte terrassen en zwembad

  • 297
  • 3.416
  • 11

528.000 €

D

Gerenoveerd stenen huis met zwembad en een geweldig uitzicht

  • 194
  • 6.353

690.000 €

C

Ruiterbezit op 20 ha - Sector Agen 47000

  • 195
  • 20 ha

1.166.000 €

D

Prachtig kasteel uit de achttiende eeuw met park en 12 hectaren

  • 993
  • 12 ha
  • 24

850.000 €

E

Herenhuis en gastenverblijf met stallen, paddocks en 47 hectare De omgeving Genesteld in het hart van 30 hectare bos, park en paddocks, biedt deze accommodatie ook 17 hectare bos en velden langs de kleine lokale rivier aan de overkant van de weg. Het geheel baadt in de schoonheid van de bomen en b

  • 500
  • 47 ha

399.000 €

Exclusief voor Bordeaux & Beyond - Deze charmante dorpswoning is gelegen in het hart van Duras op loopafstand van alle voorzieningen. Het huis is prachtig gerenoveerd en biedt een comfortabel huis dat klaar is om in te trekken. Op de begane grond leidt een grote hal naar een lichte woonkamer met hou

  • 172
  • 732

420.000 €

B

Uitkijkend over het groene landschap, in een rustig dorp zonder wegen die er doorheen lopen, is een majestueus herenhuis gemaakt van geklede steen, met blauwe Lectoure-luiken, met uitzicht op het centrale plein. Als u door de deur loopt, wordt u begroet door een grote ingang met gewaxte houten vloe

  • 288
  • 576

450.000 €

C

Twee stenen huizen op 5000 m² grond

Prachtig landhuis bestaande uit 2 stenen huizen. Het hoofdgebouw met een oppervlakte van 160 m² bestaande uit een woonkamer, keuken met omkeerbare airconditioning en houtkachel, kantoor. Boven 3 slaapkamers, doucheruimte. Zwembad en fitnessruimte. Tweede huis te huur inclusief keuken, woonkamer, sla

  • 5.300

280.000 €

G

Gerestaureerd huis van karakter

Gerestaureerd karaktervol huis met bijgebouwen. Entree, woonkamer (keuken/woonkamer) met prachtige open haard. Een gang leidt naar het nachtgedeelte met toilet, stookruimte, badkamer en 3 slaapkamers, waarvan één met doucheruimte - wc. Mooie aangrenzende bijgebouwen (stal, schuur en oude kamer met p

  • 110
  • 6.500

450.000 €

Gelegen met veel potentieel en behoefte aan wat verfrissing in een uitzonderlijke omgeving Gelegen op een dominante positie in het hart van het platteland zonder naaste buren op meer dan 2 hectare grond met een mooi privémeer. Woning geschikt voor paardensport. Het hoofdgebouw heeft grote volumes

  • 297
  • 3 ha
  • 8

278.000 €

D

Een inkomhal Een woonkamer met een houtkachel en een volledig uitgeruste keuken open naar de woonkamer van 30m2 3 slaapkamers Een badkamer Een apart toilet Een bijkeuken Schaduwrijk terras van 40m2 met elektrische zonwering

  • 100
139000 1166000 314 EUR

Lot-et-Garonne Huizen met garage

Lot-et-Garonne is een prachtige streek in het zuidwesten van Frankrijk. Het landschap strekt zich uit langs de rivier de Lot en is gevuld met pittoreske dorpen, bossen en velden. Huizen met garage in Lot-et-Garonne kunnen worden gevonden op prachtige locaties door heel de regio. Heerlijke gebieden voor rust en privacy omringd door glooiende valleien, bergplateaus en bossages. Of je nou zoekt naar eigendommen aan het meer of dichtbij historische sites; huizen met garage in Lot-et-Garonne bieden iets voor iedere soort woningzoeker. Woonstedelijkhede, buitengebied of eenvoudig gezegd, wat dan ook - er zijn talloze mogelijkhede om te verblijven in de intieme gemeenhappken van Lot et Garonne!