Nieuw criterium: Lot-et-Garonne (Departement)op 5 km van Lot-et-Garonne (Departement)
Verlaag uw minimumbudget
Door uw minimumbudget te verlagen, krijgt u toegang tot onroerend goed.
Nieuw criterium: 0 €0 €
Minimale oppervlakte verkleinen
Nieuw criterium: m².0 m²
Fout
Gefeliciteerd!
Een e-mailalert creëren
E-mail alert aangemaakt.
Onroerend goed Lot-et-Garonne : 314 huizen met garage te koop
1390001166000314EUR
Lot-et-Garonne Huizen met garage
Lot-et-Garonne is een prachtige streek in het zuidwesten van Frankrijk. Het landschap strekt zich uit langs de rivier de Lot en is gevuld met pittoreske dorpen, bossen en velden. Huizen met garage in Lot-et-Garonne kunnen worden gevonden op prachtige locaties door heel de regio. Heerlijke gebieden voor rust en privacy omringd door glooiende valleien, bergplateaus en bossages. Of je nou zoekt naar eigendommen aan het meer of dichtbij historische sites; huizen met garage in Lot-et-Garonne bieden iets voor iedere soort woningzoeker. Woonstedelijkhede, buitengebied of eenvoudig gezegd, wat dan ook - er zijn talloze mogelijkhede om te verblijven in de intieme gemeenhappken van Lot et Garonne!