Onroerend goed Lot-et-Garonne : 729 huizen met tuin te koop

855.000 €

Karaktervol stenen gebouwencomplex

Zuid-West (Lot-et-Garonne), tussen Agen en Nérac, in het hart van een heuvelachtig landschap, uitzonderlijk rustig en dominant terrein. AMENITY PAND gerestaureerd. Stenen set bestaande uit: Hoofdgebouw van ongeveer 300 m² woonoppervlak met terras. Op de begane grond: entree, woonkamer / ingericht

  • 395
  • 1 ha

299.900 €

Aangenaam huis in Temple-sur-Lot met zwembad en bijgebouwen

Lot-et-Garonne, in Temple-sur-Lot, dicht bij alle voorzieningen en winkels, huis met twee verdiepingen met alle nodige comfort, verdeeld over twee niveaus. Ideaal voor een gastgezin, een groot gezin of een huurwoning... Het huis bestaat op de begane grond uit een entree die uitkomt op een ingerich

  • 201
  • 2.624

12.500 €

Ik bied u een te renoveren gebouw aan in Castillonnès, in Lot-et-Garonne, dat een opmerkelijk potentieel biedt. Castillonnès, ideaal gelegen tussen Bergerac en Agen, is een middeleeuwse bastidestad die verleidt met zijn authentieke charme en rijke geschiedenis. Dit gebouw heeft een vloeroppervlakte

  • 105
  • 121
  • 3

164.000 €

Stenen huis met gedeeld zwembad, in de buurt van Monflanquin

Locatie: In een mooi gehucht bestaande uit verschillende gerenoveerde stenen huizen, op slechts een paar minuten van Monflanquin (geclassificeerd als een van de mooiste dorpen van Frankrijk) en zijn winkels, bars en restaurants, maar ook verschillende scholen, artsen en gemakkelijke toegang tot Vill

  • 112
  • 7.192

385.000 €

Gelegen aan het einde van een laan in een klein gehucht, ligt deze woning op korte afstand van alle voorzieningen. Het historische stadje Duras op een heuveltop is gemakkelijk bereikbaar en de grotere stad Ste Foy La Grande ligt op slechts een paar kilometer afstand. De grotere stad Bergerac, met zi

  • 206
  • 1.540

495.000 €

Huis met zwembad op een rustige locatie, Castillonnes

Locatie: Op slechts 5 minuten van Castillonnès, in een rustige en overlastvrije omgeving op het platteland, profiteert dit huis van een bevoorrechte locatie zonder vis-à-vis, zonder naaste buren en zonder drukke wegen, beschermd en omgeven door zijn land. Het ligt op slechts 30 minuten van Bergerac.

  • 163
  • 1 ha

160.000 €

Mooi huis uit 1838 te restaureren met bijna een hectare

Mooi huis gebouwd in 1838, gebouwd op kelder en 2 niveaus erboven. Het huis ligt niet ver van voorzieningen, maar zonder enige overlast, noch vis-à-vis, op bijna een hectare bebost land en rustig waar u toegang heeft tot 2 putten. Het huis is toegankelijk via een kleine privéweg naar een stenen vera

  • 195
  • 9.907

426.400 €

Gelegen op slechts een uur van Bordeaux en de luchthaven, en tien minuten van Marmande en zijn winkels, biedt dit prachtige landhuis een ideale locatie, omgeven door velden voor absolute rust. Het huis heeft een zeer recente ingerichte keuken, met een royaal werkblad, perfect voor momenten van delen

  • 203
  • 2.500

265.000 €

Deze prachtige stenen boerderij is gelegen in een klein dorpje tussen de historische steden Duras en Eymet, biedt gemakkelijke toegang tot lokale winkels en op loopafstand van een bakker.  Het is gebouwd op een ruim perceel met een goed onderhouden tuin rondom het huis en biedt een ontspannen omgevi

  • 263
  • 3.601
  • 10

265.000 €

Dit aantrekkelijke eigentijdse huis, gebouwd met kwaliteit en duurzaamheid in het achterhoofd, is gelegen in een rustige omgeving. Dicht bij de voorzieningen van Marmande en op ongeveer een uur van Bordeaux en de luchthaven, is deze accommodatie perfect voor mensen die op zoek zijn naar comfort en b

  • 137
  • 3.045

379.500 €

Dit moderne huis ligt op korte afstand van Duras en Monségur, twee charmante dorpjes met een verscheidenheid aan winkels, bars en restaurants. Perfect gelegen, op slechts 20 minuten van La Réole en het treinstation, waardoor u Bordeaux in 40 minuten kunt bereiken, en 45 minuten van de luchthaven van

  • 165
  • 4.777

296.800 €

Milieuvriendelijk huis met panoramisch uitzicht

Locatie: Op een paar minuten van een charmant dorpje met alle voorzieningen en scholen, is deze woning gelegen op een rustige en ongerepte locatie. Het ligt op slechts 5 minuten van Monflanquin, geclassificeerd als een van de mooiste dorpen van Frankrijk, op 20 minuten van Fumel en op 45 minuten van

  • 141
  • 4.976

375.000 €

Exclusief voor het Eleonor Agency! Een goed gepresenteerd en onderhouden pand op slechts 1 km van het dorp Seyches met winkels en restaurants. De woning ligt op een rustig platteland met een weids uitzicht, omgeven door een omheinde tuin met de hoofdoprit die leidt naar de hoofdingang en een tweede

  • 130
  • 4.736

212.000 €

Gelegen op slechts een paar minuten afstand van het pittoreske stadje Duras op een heuveltop, vormt deze woning de perfecte harmonie tussen het stedelijke gemak en de serene landelijke omgeving. Deze residentie ligt op een liefdevolle locatie en heeft een goed ontworpen lay-out die aan uiteenlopende

  • 226
  • 2.400

365.700 €

Dit prachtige stenen huis, gelegen in de buurt van Duras, een charmant dorpje met alle essentiële voorzieningen, waaronder bars, restaurants en boetieks. Deze residentie ligt in een rustige omgeving en profiteert van modern comfort met behoud van de charme van het oude. Het huis is toegankelijk via

  • 287
  • 4.793

399.000 €

Dit prachtige pand, genesteld in het hart van het platteland, kijkt uit over de vallei dankzij de verhoogde ligging. Het ligt op slechts een paar minuten lopen van een charmant dorpje en op ongeveer 10 minuten rijden van het dorp Duras, met zijn vele voorzieningen, bars en restaurants. Bij binnenkom

  • 153
  • 3.095

385.000 €

Schattig stenen huis met gîte en zwembad, tussen Duras en Eymet

Locatie: In een rustig gehucht zonder overlast, ligt deze woning op slechts 7 km van Duras en op 20 minuten van de prachtige middeleeuwse bastide van Eymet. Het profiteert ook van de aanzienlijke nabijheid, op slechts 30 km van de internationale luchthaven van Bergerac en het SNCF-treinstation. WON

  • 172
  • 1.560

381.600 €

Dit prachtige stenen huis, genesteld in het hart van het platteland, is de perfecte plek om te ontsnappen aan het dagelijkse leven en te genieten van de rust van de natuur, terwijl het dicht bij de bastidestad Monségur en het charmante dorpje Duras ligt met zijn bars, restaurants, winkels en feestel

  • 181
  • 8.025

128.300 €

Verkoop huis 3 kamers, garage, kelder en groot perceel - Agen

15 minuten ten noorden van Agen, in het hart van een mooie, rustige en niet-geïsoleerde vallei - jaren 60 huis te renoveren, met potentieel voor uitbreiding en een groot perceel van 6000m2 goed belicht. Het huidige woongedeelte bestaat uit een woonkamer van ongeveer 28m2, kruisend, inclusief een keu

  • 74
  • 6.014
  • 3

420.000 €

Hedendaagse verkoop 4 slaapkamers, zwembad - Agen Ouest

Alleen bij La Clé! 10 minuten ten westen van Agen, in een bevoorrechte woonomgeving, rustig en op een paar minuten van de snelweg. Mooie eigentijdse villa, discreet en functioneel, op een aangenaam bebost perceel van meer dan 5000m2. De entree, vergezeld van een garderobe, komt uit op een woonkamer

  • 138
  • 5.351

235.000 €

Gelegen op slechts een paar kilometer van het historische stadje Duras op een heuveltop, bekend om zijn prachtige kasteel, biedt deze accommodatie ook gemakkelijke toegang tot een schat aan voorzieningen, waaronder winkels, bars, restaurants en een gerenommeerde golfbaan. Bovendien kunnen bewoners d

  • 130
  • 8.364

116.600 €

Verkoop huis 2 kamers, tuin - Agen hypercentre

Exclusief bij La Clé! In het centrum van Agen, genesteld in een kleine oase van rust terug van de straat - klein rijtjeshuis op een niveau in T2-stijl en een kleine tuin. Het huis is gebouwd in 2005 en is uitgerust met omkeerbare airconditioning en dubbele beglazing. De woonkamer en keuken kijken ui

  • 43
  • 116
  • 2

212.000 €

Deze aantrekkelijke moderne woning ligt op een ideale locatie aan de rand van Marmande, gunstig gelegen nabij scholen en supermarkten, met het treinstation op slechts 5 minuten rijden en gemakkelijke toegang tot de snelweg binnen 15 minuten. Weggestopt in een mooie doodlopende straat, biedt het een

  • 89
  • 640

372.500 €

Oude boerderij volledig gerenoveerd

Locatie: Dit mooie stenen huis ligt in een rustige omgeving op het platteland. De nabijheid van twee levendige bastidesteden zorgt echter voor gemakkelijke toegang tot voorzieningen en stadsdrukte. HUISVESTING: Binnen biedt deze traditionele gelijkvloerse boerderij een praktische indeling. Een keuk

  • 172
  • 2.582
12500 855000 729 EUR

Lot-et-Garonne Huizen met tuin

Lot-et-Garonne, Frankrijk is een landelijke omgeving met prachtige historische bezienswaardigheden die samengaan met moderne luxe. Bekend om de wijn en gastronomie, biedt Lot-et-Garonne ook woningen met tuinen te koop. Of het nu gaat om traditionele boerderijen of stedelijk ontworpen nieuwe woningen, er zijn vele opties voor iedere smaak. Met meren die naar bergen leiden en landschapsparken in de buurt, kunnen extra amusement mogelijkheden worden gevonden voor het perfecte ideale huis met tuin dat Lot-et-Garonne te bieden heeft.