Onroerend goed Lot-et-Garonne : 872 huizen te koop

559.000 €

E

De woning ligt niet ver van het dorp Cancon, een klein dorpje in de Lot-et-Garonne, tussen Bergerac en Agen, op 2 uur rijden van Toulouse en Bordeaux. De regio is in het zuiden bezaaid met vele bastides met een rijke geschiedenis, zoals Monflaquin en Villeréal, terwijl in het noorden de boomgaarden

  • 160

259.700 €

F

Imposant stenen gebouw bestaande uit de oorspronkelijke woning, twee aangebouwde stenen schuren en verschillende aangebouwde of afzonderlijke boerderijgebouwen. Duras gebied, prachtig uitzicht. Ca. 146 m2 bewoonbare oppervlakte - 4 slaapkamers 15 758 m2 grond Eigen oprit entree : 11 m2 Keuken / eetk

  • 146

1.236.000 €

C

Huis met terras 20 kamers in Villeréal

Oude boerderij omgetoverd tot een lucratief gîtecomplex en charmant huis. Genesteld in een pittoreske en afgelegen omgeving, biedt deze gerenoveerde oude boerderij een woonoppervlak van 460 m2, waarbij de rustieke charme van weleer wordt gecombineerd met modern comfort. Omgevormd tot een complex va

  • 470
  • 3 ha
  • 20

299.900 €

D

Te koop recente gelijkvloerse villa met zwembad

Schitterend huis uit 2005 van traditionele constructie van goed comfort, licht, gemakkelijk om in te wonen, met zwembad. Met een bewoonbare oppervlakte van ongeveer 113 m² ligt het op 10 minuten van een subprefectuur, in een rustige omgeving, dicht bij scholen en alle winkels. Entree met keuken, ze

  • 114
  • 2.957

74.200 €

Gelegen in het hart van Duras, een levendig dorp in Lot-et-Garonne met alle voorzieningen en diensten. Charmant stenen pand met ca. 55 m2 woonoppervlak. Woonkamer met keuken: tegelvloer, stenen muren en balkenplafond. Originele stenen gootsteen. 27,80 m2 Doucheruimte: douche, wastafel + Wc. 3,50 m2

  • 55
  • 2

1.295.000 €

B

Het agentschap Immo46 biedt u dit prachtige gebouw volledig gerestaureerd aan, met behoud van de architecturale elementen. Op 730m² biedt dit gebouw een familie- en ontvangstruimte verdeeld over 3 verdiepingen en een kelder. Het is gebouwd op een volledig omheind terrein van 16.000 m², bestaande uit

  • 15

192.600 €

D

Te koop Gelijkvloers huis met 4 slaapkamers in de stad Fongrave

Charmant gelijkvloers huis met grote tuin Bestaande uit een lichte woonkamer, een eetkamer, een open ingerichte keuken, een bijkeuken, 4 slaapkamers, een doucheruimte en een apart toilet. Buiten kunt u genieten van een charmant houten terras, een bovengronds zwembad, 2 tuinhuisjes, allemaal op een

  • 93
  • 3.943

179.900 €

C

Charmant gerenoveerd dorpshuis met binnenplaats van 135 m²

Romain Lefranc nodigt u uit om snel dit charmante, gedeeltelijk gerenoveerde dorpshuis te ontdekken, met een woonoppervlak van ongeveer 110 m², met een ontwikkelingspotentieel van ongeveer 340 m². Genesteld in het hart van een pittoresk dorpje, biedt deze woning een unieke kans om uw eigen oase van

  • 340
  • 313

990.000 €

Te koop een landgoed van 3 huisjes in Lot-Etgaronne (47) in een rustige omgeving

Te koop dicht bij voorzieningen, een prachtig stenen landgoed volledig gerenoveerd met 3 gîtes en 3 privézwembaden, met prachtige voorzieningen, op een perceel van 1 hectare. Een ideale plek, rustig en sereen. Te nemen sci, jaarverslag 110 000 . Prima deal voor een woonoppervlakte van ca. 670 m²! H

  • 700
  • 1 ha
  • 20

235.000 €

F

Ideaal gelegen op het platteland, maar toch dicht bij alle voorzieningen, kleine woning bestaande uit een huis van 93 m2 woonoppervlak met een keuken met woonkamer, 3 slaapkamers, een individueel toilet en een doucheruimte. Een kelder van ongeveer 100m2. Een grote schuur plus paardenbox, nog een kle

  • 93
  • 8 ha

169.000 €

B

Gelijkvloers huis in de buurt van Villeneuve sur lot

U bent op zoek naar rust en stilte, het platteland zonder geïsoleerd te zijn Tussen Agen en Villeneuve/Lot Kom en ontdek deze mooie gelijkvloerse houten frame villa uit 2014 bestaande uit: een inkomhal met ingerichte en ingerichte keuken, een aangrenzende bijkeuken Een woonkamer, 2 slaapkamers, ee

  • 72
  • 1.000

285.000 €

C

Herenhuis volledig gerenoveerd in 2018 te koop in Villeneuve sur Lot.

Gelegen op de rechteroever van Villeneuve sur Lot, in een rustige en gewilde omgeving, op 100 meter van de voorzieningen van het stadscentrum en scholen, Herenhuis met lift, volledig gerenoveerd in 2018, met een grote woonkamer, 3 slaapkamers van 2 terrassen en een grote garage op de begane grond.

  • 122
  • 109

349.000 €

A

Charmant en comfortabel nieuw gelijkvloers huis

Vanessa Boxus presenteert dit prachtige huis gelegen op slechts 8 minuten van Marmande, deze woning van 2225 m² biedt een rustige omgeving op het platteland, terwijl het dicht bij voorzieningen zoals scholen en een kinderdagverblijf ligt. Het huis van 150 m² is gebouwd in 2017 en is voorzien van air

  • 150
  • 2.225

849.000 €

Lot-et-Garonne - Gerenoveerd stenen pand bestaande uit 2 huizen met elk een eigen privézwembad

Lot et Garonne, 25 min ten oosten van Villeneuve sur lot, in een prachtige rustige omgeving met vrij uitzicht, dit stenen pand met veel charme is 18 jaar geleden volledig gerenoveerd, het bestaat uit 2 prachtige stenen huizen van 300 en 200 m² met 2 zwembaden, niet over het hoofd gezien. Allemaal op

  • 500
  • 5.000
  • 12

375.000 €

B

Stenen huis 6/7 kamers, ca. 235m² woonoppervlak op 3066m² grond

Op de grens van drie departementen, de Lot-et-Garonne, de Gers en de Tarn-et-Garonne, biedt dit prachtige stenen gebouw een adembenemend uitzicht op het omliggende platteland. Ruim en comfortabel, dit huis van 235m² is gelegen op een bosrijk perceel van 3066m². Op de begane grond vindt u een entree

  • 235
  • 3.066

303.000 €

A

Rustig eigentijds huis met mooi uitzicht

Gelegen op het platteland maar niet geïsoleerd, bied ik u dit moderne huis aan, gebouwd in 2019 door lokale ambachtslieden en met hoogwaardige materialen. Gelegen op een omheind en bebost perceel van ongeveer 2000 m2, bestaat het gelijkvloerse huis uit een grote lichte woonkamer met ingerichte keuke

  • 115
  • 2.084

129.700 €

E

Woning Villeneuve-sur-lot 4 kamer(s) 3 slaapkamers 130m²

In de gemeente Villeneuve op een perceel dicht bij winkels en het stadscentrum, herenhuis met garage en perceel bouwgrond met mogelijkheid tot wederverkoop met inbegrip van: Een inkomhal, een woonkamer, een keuken, een slaapkamer, een doucheruimte, een bijkeuken. Boven, 2 slaapkamers, een doucheruim

  • 132
  • 737

199.900 €

Te koop gelijkvloerse woning 3 slaapkamers

Lot-Et-Garonne (47), in de gemeente Tombeboeuf, te koop, gelijkvloers huis gebouwd in de jaren 2000 met 3 slaapkamers voor een bewoonbare oppervlakte van ongeveer 92 m². Het huis bestaat uit een entree/woonkamer/woonkamer, een keuken, 3 slaapkamers, een badkamer en een apart toilet. In de kelder,

  • 93
  • 1.146

855.000 €

C

Karaktervol stenen gebouwencomplex

Zuid-West (Lot-et-Garonne), tussen Agen en Nérac, in het hart van een heuvelachtig landschap, uitzonderlijk rustig en dominant terrein. AMENITY PAND gerestaureerd. Stenen set bestaande uit: Hoofdgebouw van ongeveer 300 m² woonoppervlak met terras. Op de begane grond: entree, woonkamer / ingericht

  • 395
  • 1 ha

220.000 €

Aan de oevers van de Lot met directe toegang en aan de oever van de rivier, op minder dan 5 minuten lopen van alle voorzieningen. Deze gelijkvloerse woning van 103 m2 gebouwd in 2005 biedt modern comfort en een vrij uitzicht over de Lot. Het bestaat uit een dubbele woonkamer met traditionele open ha

  • 103
  • 1.640

285.000 €

B

Gelijkvloerse villa uit 2014 te koop in Penne d'Agenais

Gelegen in de stad Penne d'Agenais, op 5 minuten van voorzieningen, scholen en treinstation, in een rustige en niet geïsoleerde omgeving, recente gelijkvloerse villa gebouwd in 2014, met een bewoonbare oppervlakte van 130 m² en inclusief 3 slaapkamers, 2 badkamers, op een omheind perceel van 1451m².

  • 130
  • 1.451

299.900 €

Aangenaam huis in Temple-sur-Lot met zwembad en bijgebouwen

Lot-et-Garonne, in Temple-sur-Lot, dicht bij alle voorzieningen en winkels, huis met twee verdiepingen met alle nodige comfort, verdeeld over twee niveaus. Ideaal voor een gastgezin, een groot gezin of een huurwoning... Het huis bestaat op de begane grond uit een entree die uitkomt op een ingerich

  • 201
  • 2.624

106.000 €

Mooi stenen dorpshuis om te renoveren. Gelegen in een dorp met bakkerij tussen Duras en Ste Foy La Grande Ca. 120 m2 bewoonbare oppervlakte - bijgebouwen 515 m2 tuin Woonkamer: tegelvloer. 23.30 m2 Woonkamer: houten vloer. Marmeren open haard. 24 m2 Keuken: open haard en deur naar tuin. 20 m2 Douche

  • 120
  • 515

350.000 €

C

Authentiek stenen huis te koop in Villeneuve sur Lot

Gelegen in een rustige en niet geïsoleerde omgeving, in een bosrijke omgeving zonder overlast, gerenoveerde villa met een bewoonbare oppervlakte van 206m² op een prachtig perceel van 1040m². Entree van 18m² ten dienste van de woonoppervlakte van ongeveer 120m² bestaande uit verschillende ruimtes me

  • 206
  • 1.040
74200 1295000 872 EUR

Lot-et-Garonne onroerend goed