Onroerend goed Lot-et-Garonne : 860 huizen te koop

263.000 €

D

Charmante villa van 134 m², half begraven in een groene omgeving, niet ver van het gezondheidscentrum en alle voorzieningen. Op de begane grond vindt u keuken en woonkamer met toegang tot twee terrassen en twee treden leiden naar het slaapgedeelte met drie slaapkamers, badkamer en toilet. In de keld

  • 161
  • 2.845

599.000 €

D

Deze prachtige gerestaureerde boerderij, die het dorp domineert en een adembenemend uitzicht heeft op het platteland, heeft al het karakter van middeleeuwse woningen behouden. Het hoofdgebouw en de schuur zijn volledig gerenoveerd en bieden nu een comfortabel huis van 278 m2 met 3 slaapkamers, 3 bad

  • 278
  • 9.500

185.600 €

B

Eigentijds huis T4 met groot perceel

Gelegen aan de poorten van een dorp op 10 minuten van Laroque Timbaut, rustige en aangename omgeving, 4-kamer houten kozijnhuis op één niveau in zeer goede staat, daterend uit 2022 van 90 m² woonoppervlak en een grondoppervlakte van 1.947 m². Het is als volgt samengesteld: een entree met kast, een

  • 90
  • 1.947

144.000 €

D

Dorpshuis T3 met kleine tuin en bijgebouw

Gelegen in het dorp Laroque Timbaut, dicht bij voorzieningen, 3-kamer twee-onder-een-kapwoning met een bewoonbare oppervlakte van 70 m² op 2 niveaus, op de begane grond, een aangename woonkamer met ingerichte en uitgeruste keuken, een bijkeuken en een toilet. Boven, een prachtige stenen trap die lei

  • 70
  • 159
  • 3

349.000 €

D

Dit uitzonderlijke stenen gebouw is een zeldzaam pand dat de charme van steen en houtwerk combineert. Op tuinniveau vindt u een eetkamer met een pelletkachel, een keuken met een houtkachel, een slaapkamer met onafhankelijke toegang met een doucheruimte-toilet, een werkplaats op de 1e verdieping, ee

  • 322
  • 735

651.000 €

D

Charmant pand in Quercy, volledig gerestaureerd, bestaande uit een boerderij en een bijgebouw in een groene omgeving met een prachtig uitzicht aan beide zijden. De renovatiewerkzaamheden zijn met smaak uitgevoerd door edele materialen zoals stenen muren, balkenplafond, mooi parket en keramische vloe

  • 224
  • 4.200

675.000 €

C

Stenen huis 310 m² met schuur

Huis met 12 kamers en terras - VRIJ uitzicht Te koop in Engayrac (47470): huis met 12 kamers van 310 m² en 21.315 m² grond. Dit T12-huis is als volgt ingedeeld: een woonkamer, zes slaapkamers, een ingerichte en uitgeruste keuken en een badkamer en twee doucheruimtes. Een kelder, 2 terrassen en park

  • 310
  • 12

268.800 €

B

Charmant T4 huis met tuin

Gelegen in de stad Laroque Timbaut, in een rustige omgeving, op enkele minuten van de winkels, kom en ontdek dit charmante T4-huis van 142 m² woonoppervlak, gebouwd in 1970 en volledig gerenoveerd op een omheind perceel van 6.534 m². Het is als volgt samengesteld: een inkomhal met meterkast, een mo

  • 142
  • 6.534

178.320 €

E

T3 huis met ingericht bijgebouw + garage

Gelegen in de stad Laroque Timbaut, in het hart van het platteland maar dicht bij voorzieningen, set van 2 gebouwen, waaronder een 3-kamer huis met een bewoonbare oppervlakte van 60 m² bestaande uit een entree met kast, een lichte woonkamer met een open keuken en open haard, een slaapkamer, een wasr

  • 100
  • 2.313

299.000 €

C

Charmante villa met kwaliteitsdiensten in het midden van een bosrijk park. De begane grond biedt een veranda en vervolgens een mooie entree, een keuken, een zeer grote woonkamer, eetkamer, kantoor, twee slaapkamers, badkamer, toilet. Boven leidt een overloop naar twee slaapkamers, een doucheruimte-

  • 231
  • 4.000

81.000 €

F

Stenen huis - T4 van 98 m²

In het centrum van de stad op een dorpsplein, herenhuis van 98m² woonoppervlak op 2 niveaus bestaande uit een woonkamer met kitchenette, een woonkamer, een badkamer, een toilet boven, drie slaapkamers en een doucheruimte. Zolder boven. Gedeeltelijke kelder. Klaar om te renoveren. Dak in goede staat.

  • 98

375.000 €

E

Omgebouwde originele tabaksschuur + aparte stenen schuur gelegen aan de rand van een klein dorpje in Lot-et-Garonne. Ca. 128 m2 bewoonbare oppervlakte (3 slaapkamers) voor de oorspronkelijke tabaksschuur en 170 m2 voor de stenen schuur. 12 410 m2 grond + zwembad + dubbele garage Gelegen op 8 km van

  • 128
  • 1 ha

243.000 €

B

Het huis bestaat uit: Een ruime woon/eetkamer/ingerichte en uitgeruste keuken met centraal eiland (41 m2) voor familiemaaltijden, airconditioning en vloerverwarming, erker die direct uitkomt op het terras op het zuiden, tegelvloer, wit geschilderde gipskartonwanden en plafond. Hal/gang (3,4 m2).

  • 109
  • 2.671

299.999 €

C

In het hart van het platteland in de Lot-et-Garonne, prachtig stenen pand met authentieke charme in een bevoorrechte omgeving. Karakteristiek gebouwencomplex geheel in steen dat bestaat uit een hoofdgebouw, een appartement gevolgd door een schuur en verschillende bijgebouwen. Het hoofdgebouw, zeer l

  • 125
  • 5.176

1.084.900 €

D

Prescriptief pand van 475 m² woonoppervlak

Lot-Et-Garonne (47), in de gemeente Lacépède, te koop, een weelderig stenen pand met een dominant uitzicht op de vallei. Mogelijkheid tot verbouwing tot gîtes. Twee twee-onder-een-kapwoningen met een woonoppervlakte van circa 475 m². Het eerste huis van 265 m² bestaat op de begane grond uit een

  • 475
  • 4 ha
  • 11

372.000 €

D

Mooi stenen huis in een idyllische omgeving, midden in de natuur, zonder naaste buren. Recente renovatie met ongeveer 190 m2 woonoppervlak (3 slaapkamers) Bijgebouwen + zolder Bijna 9 hectare grond, voornamelijk bebost. Goed gelegen tussen de marktsteden Duras en Eymet en met een paar lokale dorpjes

  • 190
  • 9 ha

595.000 €

E

Het Maison de Maître van 326 m2 woonoppervlak is als volgt samengesteld: Op de begane grond Een ruime ingerichte keuken (24,86 m2), tegelvloer, twee grote ramen, een antieke stenen gootsteen. Een bijkeuken/wasruimte (17,68 m2), linoleum op houten vloer. Een woonkamer (26,83 m2), oude tegelvloer,

  • 326
  • 4 ha

260.000 €

Recent gelijkvloers huis 120m2 + een onafhankelijke studio van 25 m²

Romain Lefranc nodigt u uit om in Exclusiviteit dit prachtige pand met een uitzonderlijke leefomgeving te ontdekken! Genesteld op een royaal perceel van 3411m2, combineert dit gelijkvloerse huis van ongeveer 120m2 modern comfort en functionaliteit. Gelegen in een rustige omgeving, is het een ware o

  • 145
  • 3.411

278.000 €

C

Charmant stenen dorpshuis volledig gerenoveerd

Dit charmante stenen huis ligt in Aiguillon in een kleine straat met eenrichtingsverkeer en ligt in een rustige omgeving en toch dicht bij voorzieningen zoals openbaar vervoer, scholen, middelbare school, universiteit en kinderdagverblijf. De ligging op het zuiden biedt een aangename helderheid in e

  • 116
  • 171

399.900 €

C

Villa met zwembad

Gelegen op de hoogten van Sainte-Livrade-sur-Lot, biedt deze woning een idyllische omgeving met een prachtig uitzicht op het platteland, terwijl het toch dicht bij de voorzieningen van de stad blijft. Het huis staat op een groot perceel van 7300 m², een tuin met bomen, terrassen en een zoutwaterzwem

  • 230
  • 7.300

259.000 €

A

Eigentijds gelijkvloers huis, geen werk aan de winkel

Romain Lefranc nodigt u uit om dit prachtige eigentijdse huis te ontdekken, gebouwd in 2020, met een moderne stijl en afwerkingen van superieure kwaliteit. Gelegen op een ruim perceel van ongeveer 1320 m², is dit uitzonderlijke pand klaar om zijn nieuwe eigenaren te verwelkomen zonder dat er werk aa

  • 105
  • 1.319

349.900 €

Moderne villa met uitzicht te koop in Villeneuve sur Lot

Gelegen op de hoogten van Villeneuve sur lot, in een rustige en niet geïsoleerde omgeving, Moderne gelijkvloerse villa met een bewoonbare oppervlakte van 125m², bestaande uit 3 slaapkamers, een grote garage en met een panoramisch uitzicht. Entree van 3m² met de keuken-eetkamer van 32m² en woonkame

  • 125
  • 2.562

498.000 €

Te koop in Sainte-Livrade-sur-Lot luxe gelijkvloerse villa met zwembad

Lot-Et-Garonne (47) dicht bij een dorp met alle voorzieningen. Op de hellingen met een mooi uitzicht en een Zuid / Oost blootstelling, uitzonderlijke site, 10 minuten van Villeneuve-sur-Lot (sub-prefectuur), rustige omgeving op het platteland. Prachtige villa uit 2006 met hoogwaardige inrichting, e

  • 214

1.650.000 €

Te koop een 17e eeuws kasteel van 564 m2 woonoppervlak in een bosrijk park van 8,9 hectare met bijgebouwen van ongeveer 801 m2, een binnenplaats van ongeveer 1400 m2, een zwembad en een conciërgewoning. Beschrijving Tussen Agen en Bergerac, in Lot-et-Garonne, ligt het dorp Monflanquin, dat dee

  • 1.365
  • 9 ha
  • 12
81000 1650000 860 EUR

Lot-et-Garonne onroerend goed