Onroerend goed Lot-et-Garonne : 843 huizen te koop

280.000 €

G

Gerestaureerd huis van karakter

Gerestaureerd karaktervol huis met bijgebouwen. Entree, woonkamer (keuken/woonkamer) met prachtige open haard. Een gang leidt naar het nachtgedeelte met toilet, stookruimte, badkamer en 3 slaapkamers, waarvan één met doucheruimte - wc. Mooie aangrenzende bijgebouwen (stal, schuur en oude kamer met p

  • 110
  • 6.500

290.000 €

Mooi huis mogelijkheid Gîtes

Huis bestaande uit entree, keuken, woonkamer, woonkamer, boven twee slaapkamers badkamer, toilet, aangrenzend oud huis 4 kamers zolder, schuur, alles op 1 ha 03 ca mogelijkheid verkoop met 11 ha

  • 110
  • 1 ha

155.000 €

Villa dicht bij voorzieningen

Exclusief bij XP Consulting. In een rustige omgeving, dicht bij voorzieningen, gelijkvloerse villa gebouwd op een perceel van ongeveer 525 m2. Open keuken, 3 slaapkamers, carport 2 auto's. Tweede & x153 werk moet nog worden voltooid. Te bezoeken zonder vertraging. --

  • 97
  • 525

307.000 €

D

Stenen eigendom op bijna 3 hectare

5 minuten van voorzieningen, in een rustig gehucht, eigendom bestaande uit een stenen huis van ongeveer 250 m2, een stenen schuur, een grote schuur van 800 m2, allemaal op bijna 3 hectare grond. Recente interieurrenovatie, zwembad, serre, moestuin, boomgaard.... Ideale vakman of paardeneigenaar. Enk

  • 250
  • 3 ha
  • 8

348.000 €

E

Mooi en ruim stenen huis met zwembad en bijgebouwen

Prayssas gebied, in een rustig dorp, groot stenen huis in perfecte staat met 5 slaapkamers (een met groot terras en een met badkamer), kantoor, tweede badkamer, grote woon- en eetkamer, zomer eetkamer,... Twee bijgebouwen (75 en 25 m²) die kunnen worden omgebouwd tot gîtes, 12 x 5 zwembad, carport,

  • 240
  • 2.625
  • 8

278.000 €

D

Een inkomhal Een woonkamer met een houtkachel en een volledig uitgeruste keuken open naar de woonkamer van 30m2 3 slaapkamers Een badkamer Een apart toilet Een bijkeuken Schaduwrijk terras van 40m2 met elektrische zonwering

  • 100

998.000 €

E

Prachtig pand in de Quercy bestaande uit een oud herenhuis als hoofdgebouw van 169 m2 woonoppervlak, een gastenverblijf omgebouwd tot luxe gastenkamers en een schuur die wordt ingericht voor een gîte, een zwembad met een modern design en 2,5 ha grond met een prachtig uitzicht op het platteland. Rust

  • 169
  • 3 ha
  • 8

740.000 €

E

Dit is een zeer mooi karaktervol huis van ongeveer 400m2 woonoppervlak plus bijgebouwen en aangrenzend land. Het hoofdgebouw bestaat uit een eerste verdieping van 265 m2 met een entree, een kantoor, een woonkamer, een keuken en eetkamer, een bijkeuken, 2 slaapkamers, een kleedkamer, een badkamer. Op

  • 400
  • 3 ha
  • 15

239.500 €

D

Eigentijds huis gelegen in een rustige woonwijk in de buurt van het Fumel-bassin, met drie slaapkamers, een doucheruimte, een volledig overdekte zomerkeuken, een garage en een zwembad. Een grote, lichte woonkamer met volledig uitgeruste open keuken van 43m2 komt uit op een veranda die dienst doet a

  • 105
  • 700

265.000 €

B

Prachtige villa met zwembad

Op een steenworp afstand van de middelbare school en de middelbare school wacht dit mooie en grote familiehuis op u, Het is volledig omheind met zijn geasfalteerde buitenkant, het zwembad aan de achterkant uit het zicht en het overdekte terras voor uw zomeravonden. Binnen heb je een gelijkvloerse

  • 143
  • 2.014

199.280 €

C

Mooi stenen huis op het platteland

In een klein gehucht, op een perceel van meer dan 1 ha 5 maar niet geïsoleerd, kom en ontdek dit prachtige stenen huis met zijn duiventil aan de poorten van de Périgord, Het biedt 130 m2 met een ruime woonkamer van 47m2 zeer licht met kathedraal plafond en de insert, een halfopen keuken, twee mooie

  • 146
  • 3

460.000 €

Stenen huis en bijgebouwen

Na het nemen van de privéweg van het pand vindt u in het hoofdgebouw een entree, een toilet met wastafel, een eetkamer van 20m2 uitgerust met een houtkachel, een grote ingerichte Amerikaanse keuken, een woonkamer van 35m2 uitgerust met een houtkachel en uitkomend op een veranda van 15m2. Nog steeds

  • 220

118.000 €

C

Rijtjeshuis met tuin

Gerenoveerde woning met zolder- en muurisolatie, aluminium ramen met dubbele beglazing, zonnerolluiken voor de slaapkamers, omkeerbare airconditioning en nieuwe elektriciteit. Kortom, het enige wat u hoeft te doen is uw koffers neer te zetten in dit mooie kleine huis in het centrum van de stad dat

  • 80
  • 3

118.800 €

Mooi herenhuis in Monsempron-Libos

In een rustige omgeving, dicht bij alle voorzieningen, kom en ontdek dit mooie huis gerenoveerd, Het bestaat op de 1e verdieping uit een zeer lichte woonkamer die uitkomt op een balkonterras, een ingerichte en goed uitgeruste keuken, een mooie slaapkamer, een badkamer met inloopdouche en badmeubel,

  • 73
  • 147

339.000 €

D

Gelijkvloerse villa met zwembad en dicht bij winkels

Kom in Monsempron-Libos deze prachtige villa ontdekken met zijn traditionele zwembad en zijn bosrijke park van 7473 m2. Dit huis biedt u een gelijkvloers van 140m2 bestaande uit een prachtige woonkamer van 34 m2 met een open haard, een aparte en uitgeruste keuken en vier mooie slaapkamers. De rame

  • 137
  • 7.473

139.000 €

C

Gelijkvloers huis in Montayral

Kom en ontdek dit mooie gelijkvloerse huis op het platteland op een perceel van 2500 m2, op 5 minuten van alle voorzieningen. Het biedt 3 slaapkamers, een aparte keuken, een woonkamer met open haard, een badkamer met inloopdouche, een wasruimte en stookruimte. Buiten heb je een dubbele garage van

  • 85
  • 2.451

169.882 €

Voormalig gerechtsgebouw genaamd 'Ancienne Viguerie' - Een korte geschiedenispost: De constructie dateert uit 1264 tijdens het bewind van St. Louis en werd herbouwd aan het einde van de van de middeleeuwen tot de 15e eeuw. De baai met daarboven een duiventil is later. Door de publicatie van het kada

  • 300

298.000 €

C

Nieuwe Ledil Immobilier in de gemeente Bruch Negentiende-eeuws stenen huis met duiventil Naast de grote keuken, lichte woonkamer, 5 slaapkamers, kantoor, 2 doucheruimtes, is het uitgerust met 2 grote werkplaatsen (waarvan er één wordt verhuurd) en een groot park Op het platteland, niet geïsoleerd

  • 240
  • 5.992

185.000 €

Ben je gepassioneerd door geschiedenis en authenticiteit? We zijn verheugd u een uitzonderlijke kans te bieden om de beroemde Moulin de Cantecoucut in Montesquieu te verwerven. Dit architecturale juweeltje met een rijke geschiedenis is nu te koop. Dit zeldzame en uitzonderlijke pand, genesteld in

  • 49
  • 3 ha
  • 2

574.000 €

D

Prachtig pand van 170M2 met verschillende bijgebouwen en 7000M2 grond gelegen in Bias 47300 departement lot et garonne. Karakteristiek huis uit de jaren 90, dat vorig jaar volledig met smaak is gerenoveerd met aanzienlijk potentieel en dat ons een royale oppervlakte van 170M2 op twee niveaus biedt.

  • 170
  • 7.133

224.000 €

D

Woning Villeneuve sur Lot 6 kamer(s) 190M2. Ontdek in exclusiviteit dit prachtige huis van 190M2, dat een echte favoriet is, gelegen in een van de meest gewilde gebieden van Villeneuve sur lot Dit half begraven huis met gelijkvloerse woonkamer en een garage van meer dan 40M2 heeft Uitzonderlijke

  • 190
  • 640

633.000 €

D

Genesteld in het hart van de stad Agen, werd dit prachtige karaktervolle huis uit 1910 in 2012 volledig met zorg gerenoveerd en biedt het perfecte huwelijk tussen ouderwetse charme en hedendaags comfort. Zodra u binnenkomt, wordt u verleid door de grote inkomhal die leidt naar een kantoor dat ideaal

  • 293
  • 248

190.000 €

C

Exclusieve interactieve verkoop gepresenteerd door Grégory Priod - Ledil Real Estate 20min/20km WEST van AGEN Laten we samen dit unieke pand bezoeken vanaf vandaag tot 17 mei inbegrepen op eenvoudige afspraak, Als u aan het einde van uw bezoek geïnteresseerd bent, kunt u uw voorstel formuleren in

  • 102
  • 1 ha

553.000 €

D

Charmant stenen huis, zorgvuldig gerenoveerd in 1991, op 17 hectare bebost en landgrond. Ideaal voor liefhebbers van geschiedenis en rust, deze woning biedt 250 m² woonoppervlak, een pittoreske duiventil voor 2 tot 4 extra bedden, een bijgebouw voor 2 bedden en een garage van 60 m². De begane grond

  • 250
118000 998000 843 EUR

Lot-et-Garonne onroerend goed