Onroerend goed Lot-et-Garonne : 841 huizen te koop

230.000 €

C

Nieuw gepresenteerd door Gregory Priod - Ledil Real Estate voor interactieve verkoop. Laten we deze woning samen bezoeken vanaf vandaag tot 26/04 op eenvoudige afspraak volgens uw beschikbaarheid en de mijne. Als u aan het einde van uw bezoek interesse heeft in deze woning, U kunt deelnemen aan h

  • 135
  • 50
  • 3

444.000 €

C

Op zoek naar een woning in het hart van de stad? Een ruime woning met garage, een kelder, een groot terras en een bosrijke buitenkant? Zoek niet verder, deze gezinswoning voldoet aan al deze criteria en nog veel meer! Met zijn 300 m² woonoppervlak biedt het verrassende volumes, natuurlijk licht en u

  • 300
  • 184
  • 8

393.000 €

C

Zeer goed onderhouden woning op 4000m2 aan het einde van een doodlopende weg met een adembenemend uitzicht over de vallei. Het stenen gebouw is opgedeeld in 2 naast elkaar gelegen maar verschillende woningen. Ze zijn volledig gerenoveerd met behoud van de prachtige balken en zichtbaar metselwerk.

  • 285
  • 4.300

519.500 €

B

Stenen huis van 283 m2 op 3 niveaus, in het hart van de stad, volledig gerenoveerd zonder dat er werk aan de winkel is. Ga door de ingang langs de garage van 55 m² en geniet van een lichte patio waaromheen de verschillende kamers openen. Ontdek op niveau 0 een woonkamer eetkamer met keuken opening

  • 283
  • 186

599.000 €

Deze prachtige oude stenen schuur is gelegen in Lot-et-Garonne, op 20 minuten van de stad Agen met al zijn voorzieningen, het treinstation of de snelweg. Deze woning van 190 m2 is perfect gerenoveerd met een eigentijdse stijl en biedt u een ruime en comfortabele interieurindeling, evenals een klein

  • 190
  • 4.500

458.000 €

E

Charmant vastgoedcomplex bestaande uit 2 onafhankelijke huizen, genesteld in het hart van een uitgestrekt perceel van 7.000 m2, verfraaid met weelderige vegetatie en bloemen. Deze woning biedt een aantrekkelijk potentieel als een charmante B&B, dicht bij de eerste voorzieningen en het SNCF-treinstat

  • 292
  • 7.000

169.000 €

Ontdek een zeldzame en exclusieve kans in het hart van het pittoreske stadje Agen: een vastgoedcomplex van twee ruime verdiepingen, in totaal 250 m² woonoppervlak, voor het eerst beschikbaar. Gelegen op een bevoorrechte locatie aan de voet van de hoeken, onderscheidt deze woning zich door een eigen

  • 250

599.000 €

D

Deze prachtige gerestaureerde boerderij, die het dorp domineert en een adembenemend uitzicht heeft op het platteland, heeft al het karakter van middeleeuwse woningen behouden. Het hoofdgebouw en de schuur zijn volledig gerenoveerd en bieden nu een comfortabel huis van 278 m2 met 3 slaapkamers, 3 bad

  • 278
  • 9.500

651.000 €

D

Charmant pand in Quercy, volledig gerestaureerd, bestaande uit een boerderij en een bijgebouw in een groene omgeving met een prachtig uitzicht aan beide zijden. De renovatiewerkzaamheden zijn met smaak uitgevoerd door edele materialen zoals stenen muren, balkenplafond, mooi parket en keramische vloe

  • 224
  • 4.200

249.000 €

C

Ontdek dit gerenoveerde huis met vrij uitzicht, gelegen op slechts 1 km van de eerste voorzieningen. Gelegen op een perceel van 1.400 m² omheind en bebost met elektrische poorten, biedt deze woning een aantrekkelijke sfeer. Binnen vindt u 3 slaapkamers, een doucheruimte met toilet, een badkamer met

  • 150
  • 1.400

262.000 €

E

Veel charme en authenticiteit voor dit gerenoveerde stenen landhuis op een bebost perceel van 749 m2 op enkele minuten van winkels en een snelweg. Mooie leefruimte van 270 m2 met het volgende: - op de begane grond: een ingerichte keuken, een woonkamer, een woonkamer met open haard, twee slaapkamer

  • 270
  • 749

629.000 €

E

Prachtig pand op een dominante locatie op 25 minuten van Agen, 10 minuten van het knooppunt van de snelweg en 5 minuten van een treinstation op een volledig geïrrigeerd perceel van 16 hectare (weilanden en bossen) in één stuk. Deze woning gelegen midden in de natuur bestaat uit een stenen huis met

  • 250

377.000 €

D

Dit authentieke huis van 170 m² is comfortabel geïnstalleerd in een oude boerderij en is volledig gerenoveerd met kwaliteitsdiensten, dit gebouw uit de jaren 1800 versierd met zichtbare stenen biedt een rehabilitatie die het oude en het hedendaagse combineert. Een elegante en warme sfeer waar volume

  • 170
  • 1.400

372.000 €

E

Mooi stenen huis in een idyllische omgeving, midden in de natuur, zonder naaste buren. Recente renovatie met ongeveer 190 m2 woonoppervlak (3 slaapkamers) Bijgebouwen + zolder Bijna 9 hectare grond, voornamelijk bebost. Goed gelegen tussen de marktsteden Duras en Eymet en met een paar lokale dorpjes

  • 190
  • 9 ha

299.000 €

C

Set bestaande uit een hoofdgebouw, een stenen schuur met een aangrenzende gîte, bijgebouwen, zwembad en bowlingbaan, allemaal in een natuurlijke omgeving, domineert niet over het hoofd, maar op slechts een paar minuten van voorzieningen. Het gelijkvloerse huis bestaat uit een woon-eetkamer, keuken,

  • 201
  • 5.176

136.500 €

E

Een lief stenen dorpshuis met 3 slaapkamers, op een steenworp afstand van het centrale plein in Tournon d'Agenais. De huidige eigenaren hebben de originele kenmerken behouden met balkenplafonds, stenen muren. Er is toegang vanaf de voor- en achterkant waardoor er veel licht doorkomt. Op de

  • 110

259.700 €

F

Imposant stenen gebouw bestaande uit de oorspronkelijke woning, twee aangebouwde stenen schuren en verschillende aangebouwde of afzonderlijke boerderijgebouwen. Duras gebied, prachtig uitzicht. Ca. 146 m2 bewoonbare oppervlakte - 4 slaapkamers 15 758 m2 grond Eigen oprit entree : 11 m2 Keuken / eetk

  • 146

199.900 €

D

Licht semi-ondergronds huis dat biedt: een grote woonkamer met open ingerichte keuken met toegang tot het terras, 3 ruime slaapkamers, badkamer en toilet. Grote garage in de kelder. Deze villa dicht bij voorzieningen is gelegen in een groene en rustige omgeving, op een perceel van 797 m². Troeven:

  • 92
  • 797

74.200 €

Gelegen in het hart van Duras, een levendig dorp in Lot-et-Garonne met alle voorzieningen en diensten. Charmant stenen pand met ca. 55 m2 woonoppervlak. Woonkamer met keuken: tegelvloer, stenen muren en balkenplafond. Originele stenen gootsteen. 27,80 m2 Doucheruimte: douche, wastafel + Wc. 3,50 m2

  • 55
  • 2

1.295.000 €

B

Het agentschap Immo46 biedt u dit prachtige gebouw volledig gerestaureerd aan, met behoud van de architecturale elementen. Op 730m² biedt dit gebouw een familie- en ontvangstruimte verdeeld over 3 verdiepingen en een kelder. Het is gebouwd op een volledig omheind terrein van 16.000 m², bestaande uit

  • 15

429.000 €

C

Schitterend stenen pand met dominant uitzicht in het midden van een groene omgeving. Het hoofdgebouw met een oppervlakte van 300m2 bestaat uit een inkomhal, een woonkamer, een woonkamer met open haard, een master suite met doucheruimte. Boven leidt een overloop naar een badkamer, toilet, drie grot

  • 300
  • 1 ha
  • 11

175.000 €

E

10 minuten van St Sylvestre sur Lot en Monsempron-Libos in een zeer rustige omgeving, Oude kleine boerderij met de charme van steen gerenoveerd voor het woongedeelte. Het biedt een woonkamer, keuken, een slaapkamer, doucheruimte Wc. Een zolderruimte kan worden omgebouwd, d.w.z. nog eens 50m². (Micr

  • 55
  • 9.181
  • 2

263.000 €

D

Charmante villa van 134 m², half begraven in een groene omgeving, niet ver van het gezondheidscentrum en alle voorzieningen. Op de begane grond vindt u keuken en woonkamer met toegang tot twee terrassen en twee treden leiden naar het slaapgedeelte met drie slaapkamers, badkamer en toilet. In de keld

  • 161
  • 2.845

106.000 €

Mooi stenen dorpshuis om te renoveren. Gelegen in een dorp met bakkerij tussen Duras en Ste Foy La Grande Ca. 120 m2 bewoonbare oppervlakte - bijgebouwen 515 m2 tuin Woonkamer: tegelvloer. 23.30 m2 Woonkamer: houten vloer. Marmeren open haard. 24 m2 Keuken: open haard en deur naar tuin. 20 m2 Douche

  • 120
  • 515
74200 1295000 841 EUR

Lot-et-Garonne onroerend goed