Onroerend goed Lot-et-Garonne : 704 landhuizen te koop

559.000 €

Ref.4301 : Landhuis te koop in Lot-et-Garonne De woning ligt niet ver van het dorp Cancon, een klein dorpje in de Lot-et-Garonne, tussen Bergerac en Agen, op 2 uur rijden van Toulouse en Bordeaux. De regio is in het zuiden bezaaid met vele bastides met een rijke geschiedenis, zoals Monflaquin en Vil

  • 160
  • 4 ha

450.000 €

Twee stenen huizen op 5000 m² grond

Prachtig landhuis bestaande uit 2 stenen huizen. Het hoofdgebouw met een oppervlakte van 160 m² bestaande uit een woonkamer, keuken met omkeerbare airconditioning en houtkachel, kantoor. Boven 3 slaapkamers, doucheruimte. Zwembad en fitnessruimte. Tweede huis te huur inclusief keuken, woonkamer, sla

  • 5.300

470.000 €

Zeventiende-eeuwse te restaureren boerderij met bijgebouwen op 2 ha.

Gelegen op 15 minuten van Agen, oude 17e-eeuwse boerderij die volledig moet worden gerestaureerd met zijn vele bijgebouwen op 2 hectare grond. Alle daken zijn vernieuwd. Mooie historische kenmerken. Plan voor renovaties. Goed.

650.000 €

Maison de maître 15 min d agen

Op een heuvel 15 minuten ten noorden van Agen, zeer mooi uitzicht op het omliggende platteland, op een terrein van ongeveer 4992 m², verwarmd zwembad, Huis bestaande uit een doorgaande hal, ruime ingerichte keuken, eetkamer, dubbele woonkamer, drie slaapkamers, kantoor, doucheruimte wc, hoofdslaapka

  • 300
  • 4.992
  • 8

350.000 €

Omgebouwde originele tabaksschuur + aparte stenen schuur gelegen aan de rand van een klein dorpje in Lot-et-Garonne. Ca. 128 m2 bewoonbare oppervlakte (3 slaapkamers) voor de oorspronkelijke tabaksschuur en 170 m2 voor de stenen schuur. 12 410 m2 grond + zwembad + dubbele garage Gelegen op 8 km van

  • 128
  • 1 ha

151.280 €

T4 huis met groot perceel

Gelegen in de stad Laroque Timbaut, dicht bij het dorp en zijn voorzieningen, stenen huis met 4 kamers met een oppervlakte van 81 m² bestaande uit een hal die leidt naar een aparte keuken, een eetkamer, 3 slaapkamers, een badkamer en een toilet. Kelder van 80 m² gebruikt als werkplaats en garage. Ee

  • 82
  • 2.412

259.700 €

Imposant stenen gebouw bestaande uit de oorspronkelijke woning, twee aangebouwde stenen schuren en verschillende aangebouwde of afzonderlijke boerderijgebouwen. Duras gebied, prachtig uitzicht. Ca. 146 m2 bewoonbare oppervlakte - 4 slaapkamers 15 758 m2 grond Eigen oprit entree : 11 m2 Keuken / eetk

  • 146

1.295.000 €

Het agentschap Immo46 biedt u dit prachtige gebouw volledig gerestaureerd aan, met behoud van de architecturale elementen. Op 730m² biedt dit gebouw een familie- en ontvangstruimte verdeeld over 3 verdiepingen en een kelder. Het is gebouwd op een volledig omheind terrein van 16.000 m², bestaande uit

  • 15

395.000 €

Dit karaktervolle huis domineert de Lot die uitmondt op de bodem van de Villeneuve-vallei, op 500 m van het mooie dorp Penne D'Agenais, in het hart van een groot bosrijk park van meer dan twee hectare. Wanneer u het pad neemt dat naar dit huis leidt, doorkruist u een park dat bestaat uit ceders,

  • 232

106.000 €

Mooi stenen dorpshuis om te renoveren. Gelegen in een dorp met bakkerij tussen Duras en Ste Foy La Grande Ca. 120 m2 bewoonbare oppervlakte - bijgebouwen 515 m2 tuin Woonkamer: tegelvloer. 23.30 m2 Woonkamer: houten vloer. Marmeren open haard. 24 m2 Keuken: open haard en deur naar tuin. 20 m2 Douche

  • 120
  • 515

144.000 €

Dorpshuis T3 met kleine tuin en bijgebouw

Gelegen in het dorp Laroque Timbaut, dicht bij voorzieningen, 3-kamer twee-onder-een-kapwoning met een bewoonbare oppervlakte van 70 m² op 2 niveaus, op de begane grond, een aangename woonkamer met ingerichte en uitgeruste keuken, een bijkeuken en een toilet. Boven, een prachtige stenen trap die lei

  • 70
  • 159
  • 3

268.800 €

Charmant T4 huis met tuin

Gelegen in de stad Laroque Timbaut, in een rustige omgeving, op enkele minuten van de winkels, kom en ontdek dit charmante T4-huis van 142 m² woonoppervlak, gebouwd in 1970 en volledig gerenoveerd op een omheind perceel van 6.534 m². Het is als volgt samengesteld: een inkomhal met meterkast, een mo

  • 142
  • 6.534

178.320 €

T3 huis met ingericht bijgebouw + garage

Gelegen in de stad Laroque Timbaut, in het hart van het platteland maar dicht bij voorzieningen, set van 2 gebouwen, waaronder een 3-kamer huis met een bewoonbare oppervlakte van 60 m² bestaande uit een entree met kast, een lichte woonkamer met een open keuken en open haard, een slaapkamer, een wasr

  • 100
  • 2.313

198.000 €

Het huis, gebouwd in Frans larikshout, met respect voor de natuur en het milieu, is gebouwd door een lokale ambachtsman/meester-gezel volgens de normen van Rt 2005. Een ruime woonkamer met volledig ingerichte en uitgeruste keuken (35 m2) openslaande deuren die directe toegang geven tot het terras o

  • 44
  • 2.052
  • 3

199.280 €

Mooi stenen huis met duiventil in het hart van een groene omgeving. Het biedt een grote woonkamer met een halfopen keuken, twee slaapkamers, waarvan één zeer ruim van 30m², een kantoor in de duiventil, een doucheruimte en toilet. Houten balken, steen en boogschrijnwerk dragen bij aan de charme van d

  • 154

235.000 €

Villa van 5 grote kamers op een niveau 47380 St Etienne de Fougères

Moderne gelijkvloerse villa Grote woonkamer die uitkomt op een overdekt terras, een volledig uitgeruste open keuken, een bijkeuken, een hal, 3 slaapkamers + een kantoor, een doucheruimte, een apart toilet Dubbele beglazing, omkeerbare airconditioning, zonnepanelen, thermodynamische boiler Recente z

  • 130
  • 1.800

381.600 €

Dit prachtige stenen huis, genesteld in het hart van het platteland, is de perfecte plek om te ontsnappen aan het dagelijkse leven en te genieten van de rust van de natuur, terwijl het dicht bij de bastidestad Monségur en het charmante dorpje Duras ligt met zijn bars, restaurants, winkels en feestel

  • 181
  • 8.025

194.900 €

Dit rustige huis op minder dan 10 minuten van Penne d'Agenais bestaat uit een mooie woonkamer met houten insert, een veranda, twee slaapkamers, een doucheruimte, toilet. Zeer licht, dit huis is gelegen op een groot perceel van 12210m² + bijgebouwen: een schuur, een houten schuur, een kippenhok. Tr

  • 99
  • 1 ha

329.900 €

Authentiek stenen huis te koop in de buurt van Villeneuve sur lot

Gelegen in de gemeente Bias, aan de rand van Villeneuve sur lot, Mooi stenen pand met karakter dat momenteel is omgebouwd tot 2 woningen, vele mogelijkheden biedt en een totale oppervlakte van 650m² ontwikkelt, waarvan 264m² woonoppervlak op een bebost perceel van 1814m². Hoofdgebouw van 166m² best

  • 264
  • 1.814
  • 10

350.000 €

Uw adviseur Dominique Barbéra biedt u een prachtig familiehuis aan dat zeer goed gelegen is in de stad Roquefort, op 3 minuten van de tolwegen, op 2 minuten van de winkels en op 10 minuten van Agen. Het bestaat uit een grote ingerichte en uitgeruste keuken, een woonkamer met insert, een woonkamer/bi

  • 189
  • 1.724

419.000 €

Prachtig pand uit 1898 met 11 kamers te koop

Gelegen in Lot-et-Garonne, op 4 kilometer van Monflanquin, op een perceel van 1,5 hectare, oude boerderij in een rustige omgeving met dominant uitzicht. Stenen woning met een bewoonbare oppervlakte van 300 m2 met mogelijkheid tot verbouwing van bijgebouwen. Op de begane grond vindt u een entree die

  • 303
  • 1 ha
  • 11

235.000 €

Gelegen op slechts een paar kilometer van het historische stadje Duras op een heuveltop, bekend om zijn prachtige kasteel, biedt deze accommodatie ook gemakkelijke toegang tot een schat aan voorzieningen, waaronder winkels, bars, restaurants en een gerenommeerde golfbaan. Bovendien kunnen bewoners d

  • 130
  • 8.364

294.000 €

Exclusief Julien Moretto, Ledil Immobilier Charmant stenen huis dicht bij het centrum van Agen Dit antieke stenen huis biedt een rustige omgeving op slechts een paar minuten van het centrum van Agen en combineert de voordelen van het platteland en de nabijheid van de stad. Het heeft al zijn oors

  • 230
  • 2.000

414.500 €

Prachtig traditioneel stenen huis met een prachtig uitzicht

Dit prachtige traditionele huis met 3 slaapkamers, gelegen in een vallei met een adembenemend uitzicht, straalt charme uit. Genesteld in het meest serene landschap tussen de glooiende heuvels, is deze woning zojuist gerenoveerd tot een uitzonderlijke standaard! Het pand is een ondersteboven huis - b

  • 145
  • 2.609
  • 8
106000 1295000 704 EUR

Lot-et-Garonne Landhuis

Lot-et-Garonne is een prachtige plaats om te wonen, waar de wijngaarden zich uitstrekken tot aan de horizon. Prachtig historisch landhuizen verspreid over het departement dat je kunt verkennen. Deze landhuizen bestaan uit typische Franse architectuur met magnifieke tuinen en terrassen die je ademloos doen staan bij het bezichtigen ervan. Lot-et-Garonne biedt veel comfort ondanks haar relatieve afgelegenheid ten opzichte van steden als Bordeaux of Toulouse. Als je op zoek bent naar een rustig oord om te wonen zonder inboedelgeweld, dan is Lot-et-Garonne perfect voor jou! Hier vind je alles wat men kan wensen qua landhuizen te koop: traditionele Franse boerderijen, moderne villa's met uitzicht op de valleien, oude ruïnes of chique buitvilla's aan het platteland dichtbij grote steden. Kies eenvoudigweg wat jouw hart sneller laat kloppen en word gelukkig in Lot et Garonne!