Onroerend goed Lot-et-Garonne : 705 landhuizen te koop

995.000 €

Op 2,2 hectare park, stenen huis van 850 m² woonoppervlak en meer dan 150 m2 bijgebouwen, volledig gecreëerd in 2008. Prachtige ontvangstruimte van 280 m2, alles in volume, met centrale industriële stijl open haard en 2 metalen design trappen en glazen treden, die leiden naar een mezzanine-rochelle

  • 1.100
  • 10

288.000 €

Villa, park en zwembad

Ideaal gelegen dicht bij voorzieningen, prachtige traditionele villa met vrij uitzicht. Vijf slaapkamers, twee badkamers, mooi bosrijk park, zwembad, garage... Mogelijkheid om een gratis lijfrente te verwerven op het hoofd van een 85-jarige man. Boeket: 244.000 €uros Hai. Pensioen: 850 euro per maan

  • 148
  • 1.800

222.600 €

Eigentijds gelijkvloers huis.

In een rustige omgeving dicht bij alle voorzieningen, kom en ontdek dit charmante huis in zeer goede staat Bestaande uit een woonkamer met ingerichte keuken, vervolgens drie slaapkamers en een mooie badkamer met douche. Dit alles op een mooi omheind terrein van 627 m2 met een betegelde werkplaats

  • 145
  • 627

392.000 €

Mooi stenen huis en het park

Exclusief bij XP Consulting. Tussen Prayssas en de Lot-vallei, prachtig stenen pand in een bosrijk park van een hectare verfraaid met een kleine vijver. Charme van het oude, veel bijgebouwen, rustig, perfecte staat van onderhoud. Ideaal familiehuis of tweede huis. --

  • 178
  • 1 ha

249.000 €

Prachtige stenen villa aan de rivier

In een rustige omgeving aan een rivier, dicht bij voorzieningen te voet, kom en ontdek deze prachtige weelderige villa, in perfecte staat, gebouwd in de jaren 80 met hoogwaardige materialen. Het bestaat uit een mooie woonkamer van 52 m2 die uitkomt op het terras met uitzicht op de rivier, een zitho

  • 182
  • 1.003

233.200 €

Stenen boerderij

Stenen boerderij bestaande uit 2 huizen, 2 schuren op meer dan 3 hectare grond. Een eerste huis bestaat op de begane grond uit een woonkamer met kitchenette en een doucheruimte met toilet, boven 2 slaapkamers. De woonoppervlakte bedraagt circa 70m2. De woning is vergezeld van een kelder. Het tweede

  • 200
  • 3 ha

147.600 €

Vrijstaand huis met zwembad

Dicht bij voorzieningen, zal dit familiehuis u toelaten om op één niveau te wonen en te genieten van d, een perceel van 2000 m2 met zijn zwembad. Deze woning biedt op de begane grond een mooie woonkamer van 64 m2 met ingerichte keuken en boven drie slaapkamers en een kantoor. Om zonder vertrag

  • 143
  • 2.000

199.000 €

Referentie 6264 - Charmante woning 20 minuten ten westen van Villeneuve-sur-Lot, gelegen in het rustige stadje Fongrave Ontdek in een serene en aangename omgeving deze stenen set die u zal verleiden met zijn authenticiteit. Deze woning bestaat uit een hoofdgebouw, een stenen bijgebouw, een schuur e

  • 240
  • 5.195

81.000 €

Referentie 6205 / In een zeer ongerepte omgeving op het kruispunt van de Lot et Garonne en de Tarn et Garonne, met uitzicht op een agrarische vallei, kom en ontdek deze prachtige stenen schuur met een vloeroppervlakte van ongeveer 300 m2. Deze schuur is goed belicht en ligt op het zuiden en kan wor

  • 300
  • 2.214

160.000 €

Referentie 6250 / Op de linkeroever van Villeneuve sur Lot, traditioneel huis van ongeveer 200 m2 gebouwd in steen op twee niveaus gelegen op een perceel van 1400 m2 dicht bij voorzieningen.  Entree naar de woonoppervlakte op de eerste verdieping van 105 m2: met grote hal bestaande uit berging, een

  • 115
  • 1.408

297.000 €

Huis Gerestaureerd duiventilhuis bestaande uit: veranda, keuken, slaapkamer, badkamer met aparte douche, toilet, wasruimte, kamer van ongeveer 8m², schuur van ongeveer 70m², stookruimte en carport. Op de eerste verdieping: kleine slaapkamer, woonkamer en in de duiventil slaapkamer met 2 mezzanine.

  • 150
  • 7.030

185.000 €

Houten huis goed geïsoleerd en rustige omgeving. Het huis bestaat uit: woonkamer met open keuken, 3 slaapkamers, badkamer, wc en bijkeuken. In de tuin van 2000m² staat een houten tuinhuisje.

  • 100
  • 2.000

236.000 €

Dit huis ligt op een rustige plek op een perceel van 2651m². U vindt er: entree, keuken, 3 slaapkamers waarvan één met een ensuite / toilet, badkamer en wc. De zolder kan bewoonbaar worden gemaakt. In de grote ruimte onder het huis is ook een garage.

  • 120
  • 2.651

918.000 €

Zeer mooi stenen landgoed

Monflanquin - 918.000 € (Hcv) - Groot prestigieus stenen landgoed in absolute rust. In de buurt van Monflanquin, in een oase van rust in het midden van het platteland, kom en ontdek dit prachtige stenen ensemble uit 1781 tot 1831 gedeeltelijk gerenoveerd met grote charme en potentieel. Aan het ein

  • 546
  • 4 ha
  • 17

476.000 €

Huis met UITZICHT Op een perceel van ongeveer 2000m² heb je 2 huizen. Het hoofdgebouw heeft een oppervlakte van ongeveer 260m² met grote woonkamer met Amerikaanse keuken en tv-hoek. Daarna een wasruimte, toilet en garage. Op de eerste verdieping: mezzanine, 3 slaapkamers waarvan 1 ensuite en badkam

  • 260
  • 2.000

244.000 €

Huis met fantastisch uitzicht. Op de begane grond vindt u: entree, woonkamer met prachtig uitzicht, keuken en toilet. Op de eerste verdieping: in de toren slaapkamer met mezzanine, ruimte voor opslag, tweede salon opnieuw met prachtig uitzicht, 3 slaapkamers van heks een met mezzanine en een e

  • 300
  • 1.084

1.450.000 €

Gelegen op enkele minuten van Marmande, heeft deze aangename woning vele troeven. In een groene omgeving, aan het einde van een groene steeg, verbergt zich dit herenhuis van 400 m2, niet over het hoofd gezien door het bosrijke park dat het rust, kalmte en sereniteit geeft. Op de begane grond profi

  • 357
  • 12

749.000 €

Gerestaureerde boerderij met gîte, 2 zwembaden, bijgebouwen en 20ha in de buurt van Fumel, Lot-et-G

Genietend van een rustige landelijke omgeving en met 20 ha (50 acres) weiland en volgroeide bossen, een sympathiek gerestaureerde boerderij. Verder profiterend van een gastenverblijf met 3 slaapkamers, een studio, traditionele bijgebouwen, een professioneel gebouwde buitenpiste en twee zwembaden, ee

  • 310
  • 20 ha

240.000 €

Op het platteland, mooi gelijkvloers huis bestaande uit: - entree, ingerichte keuken open naar een woonkamer van 40m2 met open haard, aangrenzende bijkeuken, - hal, 4 slaapkamers, 2 doucheruimtes en 2 toiletten - Grote aangebouwde garage (betegeld) Overdekt terras (25m2) Niet omheinde

  • 135
  • 3.000

259.900 €

Ontdek in een landelijke omgeving op 15 minuten van Villeneuve/Lot dit prachtige semi-begraven huis met gelijkvloerse woonkamer van ongeveer 131,52m2 op een groot vlak en bebost perceel van meer dan 3500m2. Deze woning biedt een ideale leefomgeving voor natuurliefhebbers. De gelijkvloerse indeling

  • 132
  • 3.500

267.750 €

Huis

47600 Nérac - 8 min van het centrum - Rustig - vrij - 1 hectare grond - Zwembad en vrij uitzicht - Efficiëntie Het bureau dat uw woning online evalueert, presenteert u dit mooie huis dat gedeeltelijk van steen is gemaakt op de hoogten. Waar u profiteert van een terras van bijna 140 m2 op het westen

  • 190
  • 9.296

65.000 €

Maisonnette met tuin

Op de top van een perceel van 875 m² niet ver van het stadscentrum, huis van 30 m² volledig te renoveren. Huis aangesloten op riolering. Perceel ingedeeld Ub. Onroerende goederen die niet onderworpen zijn aan de DPE Referentie : 23.38 Prijs makelaarskosten INBEGREPEN : 65 000 euros Informatie o

  • 30
  • 875
  • 3

748.800 €

Huis, gîte, zwembad, tennisbaan, grond, garage. Charmant stenen landhuis uit de jaren 1840, gelegen op vijf minuten rijden van het bloeiende bastidedorp Beauville met zijn café, bakkerij, winkel en restaurant. Bestaat uit een stenen hoofdboerderij met 4 slaapkamers, een tweede omgebouwde schuur met

  • 190
  • 1 ha

155.000 €

Dicht bij winkels en universiteit, huis met zwembad inclusief: - op de begane grond: entree open naar de woonkamer die uitkomt op een groot overdekt terras, keuken en toilet, - boven: overloop, 3 slaapkamers en doucheruimte, aangrenzende garage, Chloorzwembad (liner te vervangen) met pracht

  • 81
  • 2.000
65000 1450000 705 EUR

Lot-et-Garonne Landhuis

Lot-et-Garonne is een prachtige plaats om te wonen, waar de wijngaarden zich uitstrekken tot aan de horizon. Prachtig historisch landhuizen verspreid over het departement dat je kunt verkennen. Deze landhuizen bestaan uit typische Franse architectuur met magnifieke tuinen en terrassen die je ademloos doen staan bij het bezichtigen ervan. Lot-et-Garonne biedt veel comfort ondanks haar relatieve afgelegenheid ten opzichte van steden als Bordeaux of Toulouse. Als je op zoek bent naar een rustig oord om te wonen zonder inboedelgeweld, dan is Lot-et-Garonne perfect voor jou! Hier vind je alles wat men kan wensen qua landhuizen te koop: traditionele Franse boerderijen, moderne villa's met uitzicht op de valleien, oude ruïnes of chique buitvilla's aan het platteland dichtbij grote steden. Kies eenvoudigweg wat jouw hart sneller laat kloppen en word gelukkig in Lot et Garonne!