219.900 €
Castelmoron Sur Lot gebied, op het platteland dicht bij het dorp, recent huis (2007) op een niveau van ongeveer 120 m² op een perceel van ongeveer 1800 m². Wij raden deze accommodatie in het bijzonder omdat: - De buurt is erg rustig - De woning beschikt over 3 slaapkamers en een werkkamer - De woonk
269.900 €
Op het platteland, in de buurt van Miramont De Guyenne en Allemans du Dropt, mooi stenen huis bestaande uit: - op de begane grond (140m2): woonkamer met open haard en keuken, bijkeuken/stookruimte en toilet, - Boven: overloop, mezzanine, 3 slaapkamers (elk ongeveer 16m2), grote badkamer (bad
295.000 €
Zeer mooi huis van recente bouw met inbegrip van: - op de begane grond: entree, woonkamer met ingerichte keuken (52m2), bijkeuken, 2 slaapkamers, kleedkamer, badkamer (douche en bad) en apart toilet, Grote overdekte terrassen - Boven: overloop, 3 slaapkamers, doucheruimte met toilet, Omm
525.000 €
Mooi stenen huis gelegen op het platteland, dicht bij het centrum van Marmande en al zijn voorzieningen, bestaande uit: * Gelijkvloers huis: entree, woonkamer / woonkamer (47m2) met open haard (gesloten open haard / warmtediffusieopeningen), ingerichte keuken (granieten werkblad), aangrenzende ve
205.000 €
Rustig op het platteland, maar dicht bij winkels, een woonhuis met land rondom, waaronder: Eerste deel: entree, keuken, woonkamer, 2 slaapkamers, toilet, badkamer, wasruimte, een zolderkamer, Meer recent deel: woonkamer, mezzanine, een slaapkamer, Grote dubbele garage (ongeveer 53 m2) met veran
333.000 €
10 minuten van Gontaud De Nogaret en 20 minuten van Marmande eigendom, waaronder: - op de begane grond: entree, toilet, woonkamer / woonkamer met insert (43 m2), open keuken naar woonkamer en met uitzicht op het overdekte terras (zwembadzijde), bijkeuken, achterste wasruimte en werkplaats, grote
419.900 €
In het gebied van Laroque Timbaut, op 10 minuten van Agen en 15 van Villeneuve sur Lot, kom en ontdek dit huis van karakter van 409,37 m², met zijn park van meer dan 13.000 m². Het gebouw omvat een hoofdgebouw van 324,64 m² en een onafhankelijk appartement van 84,73 m² . ZIJN TROEVEN: - Veel kara
419.000 €
Pas op, goudklompje in zicht! Genesteld in een uitzonderlijke omgeving in het hart van de Lot-et-Garonne, wacht dit prachtige landhuis van 314,21 vierkante meter woonoppervlak op zijn gelukkige eigenaar. Het gebouw biedt uitzonderlijke volumes met veel slaapkamers. Hierdoor is het ideaal voor bijv
255.000 €
Mooi en groot huis met bosrijk park gelegen in een vrij rustig landelijk dorp: * op de begane grond: entree, eetkamer, aparte keuken, bijkeuken en toegang tot de veranda, woonkamer met fornuis, kantoor, een slaapkamer (1) en badkamer met toilet, stookruimte en wasruimte, * boven: - grote o
288.000 €
Ideaal gelegen dicht bij voorzieningen, prachtige traditionele villa met vrij uitzicht. Vijf slaapkamers, twee badkamers, mooi bosrijk park, zwembad, garage... Mogelijkheid om een gratis lijfrente te verwerven op het hoofd van een 85-jarige man. Boeket: 244.000 €uros Hai. Pensioen: 850 euro per maan
392.000 €
Exclusief bij XP Consulting. Tussen Prayssas en de Lot-vallei, prachtig stenen pand in een bosrijk park van een hectare verfraaid met een kleine vijver. Charme van het oude, veel bijgebouwen, rustig, perfecte staat van onderhoud. Ideaal familiehuis of tweede huis. --
329.000 €
Kom in Monsempron-Libos deze prachtige villa ontdekken met zijn traditionele zwembad en zijn bosrijke park van 7473 m2. Dit huis biedt u een gelijkvloers van 140m2 bestaande uit een prachtige woonkamer van 34 m2 met een open haard, een aparte en uitgeruste keuken en vier mooie slaapkamers. De rame
399.000 €
Referentie 6266 / Exclusief in uw agentschap: Gelegen in het charmante dorpje Montpezat, biedt deze woning een zeer aangename leefomgeving. U zult verleid worden door dit traditionele huis met een bewoonbare oppervlakte van ongeveer 200 m², met royale ruimtes en een warme sfeer. Op de begane grond
585.000 €
Deze prachtige gerestaureerde boerderij, die het dorp domineert en een adembenemend uitzicht heeft op het platteland, heeft al het karakter van middeleeuwse woningen behouden. Het hoofdgebouw en de schuur zijn volledig gerenoveerd en bieden nu een comfortabel huis van 278 m2 met 3 slaapkamers, 3 bad
182.000 €
Referentie 6267 / Op het platteland van Lot-et-Garonne, op slechts enkele minuten van de eerste voorzieningen, in een bevoorrechte en groene omgeving. Huis gebouwd op een prachtig perceel van meer dan 3000 m2, met een uitzicht op het zuiden / westen waardoor een prachtige lichtinval mogelijk is. M
499.500 €
Gelegen op een rustige locatie met een prachtig uitzicht op het omliggende platteland, biedt deze moderne woning u het beste van twee werelden... Modern comfort en een charmante Franse levensstijl. Omringd door een goed onderhouden tuin, met een verscheidenheid aan fruitbomen, bestaat het pand op de
315.000 €
Referentie 6261 / Welkom in dit prachtige familiehuis gelegen in een rustige en zeer gewilde omgeving van de rechteroever, in de directe nabijheid van alle voorzieningen zoals winkels, scholen en hogescholen. Zodra u binnenkomt, wordt u verleid door de charme en ruimte die dit huis biedt. Een uitno
651.000 €
Charmant pand in Quercy, volledig gerestaureerd, bestaande uit een boerderij en een bijgebouw in een groene omgeving met een prachtig uitzicht aan beide zijden. De renovatiewerkzaamheden zijn met smaak uitgevoerd door edele materialen zoals stenen muren, balkenplafond, mooi parket en keramische vloe
399.000 €
Exclusief voor Bordeaux & Beyond - Deze charmante dorpswoning is gelegen in het hart van Duras op loopafstand van alle voorzieningen. Het huis is prachtig gerenoveerd en biedt een comfortabel huis dat klaar is om in te trekken. Op de begane grond leidt een grote hal naar een lichte woonkamer met hou
381.600 €
Deze charmante woning is gelegen op de grens van de Gironde en de Lot-et-Garonne in een idyllische, rustige omgeving, omgeven door hooilanden en zonnebloemen. Deze gelijkvloerse woning biedt een grote ontvangstruimte met een leefruimte gecentreerd rond de houtkachel, een grote eethoek en een mooie l
199.000 €
Referentie 6264 - Charmante woning 20 minuten ten westen van Villeneuve-sur-Lot, gelegen in het rustige stadje Fongrave Ontdek in een serene en aangename omgeving deze stenen set die u zal verleiden met zijn authenticiteit. Deze woning bestaat uit een hoofdgebouw, een stenen bijgebouw, een schuur e
81.000 €
Referentie 6205 / In een zeer ongerepte omgeving op het kruispunt van de Lot et Garonne en de Tarn et Garonne, met uitzicht op een agrarische vallei, kom en ontdek deze prachtige stenen schuur met een vloeroppervlakte van ongeveer 300 m2. Deze schuur is goed belicht en ligt op het zuiden en kan wor
222.600 €
In een rustige omgeving dicht bij alle voorzieningen, kom en ontdek dit charmante huis in zeer goede staat Bestaande uit een woonkamer met ingerichte keuken, vervolgens drie slaapkamers en een mooie badkamer met douche. Dit alles op een mooi omheind terrein van 627 m2 met een betegelde werkplaats
249.000 €
In een rustige omgeving aan een rivier, dicht bij voorzieningen te voet, kom en ontdek deze prachtige weelderige villa, in perfecte staat, gebouwd in de jaren 80 met hoogwaardige materialen. Het bestaat uit een mooie woonkamer van 52 m2 die uitkomt op het terras met uitzicht op de rivier, een zitho