Onroerend goed Lot-et-Garonne : 756 landhuizen te koop

233.200 €

Stenen boerderij

Stenen boerderij bestaande uit 2 huizen, 2 schuren op meer dan 3 hectare grond. Een eerste huis bestaat op de begane grond uit een woonkamer met kitchenette en een doucheruimte met toilet, boven 2 slaapkamers. De woonoppervlakte bedraagt circa 70m2. De woning is vergezeld van een kelder. Het tweede

  • 200
  • 3 ha

253.000 €

Ontdek de charme van dit pand in Casteljaloux, met een bevoorrechte locatie dicht bij het thermale centrum "Eurothermes". Deze residentie is gespecialiseerd in reumatologie en biedt thermale baden, en ligt ook dicht bij een waterpark en een 18-holes golfbaan. De eerste van 102 m² bestaat uit twee af

  • 188
  • 5.025
  • 8

1.500.000 €

In het zuiden van de Périgord, tussen weilanden en bossen, is dit prachtige landgoed van 17 hectare verfraaid met een boomgaard, een vijver, een bron en prachtige bomen. Het pand doet denken aan de architectuur van de herenhuizen van Guyenne en Armagnac met zijn duiventiltoren, zijn galerij in Itali

  • 900
  • 18 ha
  • 21

280.000 €

Aan het einde van een lange doodlopende weg biedt deze voormalige boerderij uitzonderlijke mogelijkheden voor het creëren van het huis van uw dromen. Momenteel bestaande uit twee afzonderlijke huizen, kan het gemakkelijk worden omgezet in een ruim huis met vijf slaapkamers. De eerste accommodatie z

  • 215
  • 6.000
  • 10

560.000 €

Gelegen weg van het dorp, omgeven door weiden en velden, deze rustige eigenschap donut in de rust en het groen.  Een toegangspoort komt uit op een prachtige geplaveide binnenplaats. Aan de linkerkant: de garage, de trekhaak en deze enorme schuur die gemakkelijk meerdere voertuigen zou kunnen huis

  • 295
  • 6.000
  • 12

147.600 €

Vrijstaand huis met zwembad

Dicht bij voorzieningen, zal dit familiehuis u toelaten om op één niveau te wonen en te genieten van d, een perceel van 2000 m2 met zijn zwembad. Deze woning biedt op de begane grond een mooie woonkamer van 64 m2 met ingerichte keuken en boven drie slaapkamers en een kantoor. Om zonder vertrag

  • 143
  • 2.000

297.000 €

Huis Gerestaureerd duiventilhuis bestaande uit: veranda, keuken, slaapkamer, badkamer met aparte douche, toilet, wasruimte, kamer van ongeveer 8m², schuur van ongeveer 70m², stookruimte en carport. Op de eerste verdieping: kleine slaapkamer, woonkamer en in de duiventil slaapkamer met 2 mezzanine.

  • 150
  • 7.030

185.000 €

Houten huis goed geïsoleerd en rustige omgeving. Het huis bestaat uit: woonkamer met open keuken, 3 slaapkamers, badkamer, wc en bijkeuken. In de tuin van 2000m² staat een houten tuinhuisje.

  • 100
  • 2.000

236.000 €

Dit huis ligt op een rustige plek op een perceel van 2651m². U vindt er: entree, keuken, 3 slaapkamers waarvan één met een ensuite / toilet, badkamer en wc. De zolder kan bewoonbaar worden gemaakt. In de grote ruimte onder het huis is ook een garage.

  • 120
  • 2.651

918.000 €

Zeer mooi stenen landgoed

Monflanquin - 918.000 € (Hcv) - Groot prestigieus stenen landgoed in absolute rust. In de buurt van Monflanquin, in een oase van rust in het midden van het platteland, kom en ontdek dit prachtige stenen ensemble uit 1781 tot 1831 gedeeltelijk gerenoveerd met grote charme en potentieel. Aan het ein

  • 546
  • 4 ha
  • 17

476.000 €

Huis met UITZICHT Op een perceel van ongeveer 2000m² heb je 2 huizen. Het hoofdgebouw heeft een oppervlakte van ongeveer 260m² met grote woonkamer met Amerikaanse keuken en tv-hoek. Daarna een wasruimte, toilet en garage. Op de eerste verdieping: mezzanine, 3 slaapkamers waarvan 1 ensuite en badkam

  • 260
  • 2.000

244.000 €

Huis met fantastisch uitzicht. Op de begane grond vindt u: entree, woonkamer met prachtig uitzicht, keuken en toilet. Op de eerste verdieping: in de toren slaapkamer met mezzanine, ruimte voor opslag, tweede salon opnieuw met prachtig uitzicht, 3 slaapkamers van heks een met mezzanine en een e

  • 300
  • 1.084

217.500 €

Dit grote huis met een oppervlakte van meer dan 210 m2 zal u verleiden met zijn charme van het oude (steen en hout). Gelegen op het platteland, zonder overlast rondom, in de buurt van Castillonnes, op een perceel van 7360 m2 met bomen (meerdere fruitbomen). Een oude gerenoveerde schuur bestaande u

  • 213
  • 7.360

550.000 €

Ontdek dit prachtige stenen pand genesteld op 8,7 hectare grond, met een vredige en serene sfeer. Met een stal die klaar is om de huurders van paardenliefhebbers te huisvesten, is deze accommodatie een paradijs voor paardenliefhebbers. Met zijn omheinde weilanden. En putten die de bijgebouwen van wa

  • 400
  • 9 ha
  • 14

349.000 €

Dit uitzonderlijke stenen gebouw is een zeldzaam pand dat de charme van steen en houtwerk combineert. Op tuinniveau vindt u een eetkamer met een pelletkachel, een keuken met een houtkachel, een slaapkamer met onafhankelijke toegang met een doucheruimte-toilet, een werkplaats op de 1e verdieping, ee

  • 322
  • 735

214.000 €

Gelegen in de Lot-et-Garonne, tussen Bergerac en Villeneuve Sur Lot, in een rustig en gezellig dorp, op 10 minuten van Castillonnes. Kom en ontdek dit prachtige stenen huis volledig gerenoveerd in de jaren 2000, op een steenworp afstand van voorzieningen, met een oppervlakte van 236m2. Het bestaat

  • 236
  • 2.500

210.000 €

Exclusiviteit - Op de hoogten van Fumel gerenoveerd F3 huis biedt u op de begane grond: entree via veranda, woonkamer -woonkamer ingerichte keuken met open haard, bijkeuken, wasruimte. Boven 1 overloop, 2 slaapkamers, doucheruimte - toilet - kantoorruimte - mezzanine. Omkeerbare airconditioningverwa

  • 105
  • 3.474

750.000 €

Met uitzicht op de Garonne-vallei, dit pand doordrenkt van geschiedenis, Authentiek, van alle moderne gemakken voorzien. Gelegen in het opmerkelijke stadje Clermont Dessous, kan dit huis met onvermoede charme meerdere toepassingen bieden, afhankelijk van uw profiel. Als hoofd- of tweede woning kan

  • 390
  • 2.418
  • 11

855.000 €

Ontdek de tijdloze elegantie en het moderne comfort van dit uitzonderlijke prestigieuze pand, genesteld in het hart van een heuvelachtige landelijke omgeving, weg van de drukte van de stad. Deze uitzonderlijke residentie is een ware oase van rust en strekt zich uit over een royaal perceel van ongeve

  • 400
  • 1 ha

619.995 €

Prachtige woning met 5/6 slaapkamers, zwembad en gîte/bijgebouw op een landelijke locatie op slechts 20 minuten rijden van Agen. Interieur & Tuin Prachtig gepresenteerde stenen boerderij, op een idyllische locatie met in de verte uitzicht op het omliggende platteland. Daterend uit 1750 met een schat

  • 270
  • 3 ha
  • 8

1.450.000 €

Gelegen op enkele minuten van Marmande, heeft deze aangename woning vele troeven. In een groene omgeving, aan het einde van een groene steeg, verbergt zich dit herenhuis van 400 m2, niet over het hoofd gezien door het bosrijke park dat het rust, kalmte en sereniteit geeft. Op de begane grond profi

  • 357
  • 12

115.000 €

In de vlakte van de Garonne, dicht bij de voorzieningen die worden aangeboden in Port Sainte-Marie (winkels, scholen, universiteit, treinstation, medisch centrum... enz.), hier is dit grote huis om te renoveren. Een inpandige kelder op de begane grond biedt u talloze opslag- of opslagoplossingen zon

  • 165
  • 1.195

299.000 €

Charmante villa met kwaliteitsdiensten in het midden van een bosrijk park. De begane grond biedt een veranda en vervolgens een mooie entree, een keuken, een zeer grote woonkamer, eetkamer, kantoor, twee slaapkamers, badkamer, toilet. Boven leidt een overloop naar twee slaapkamers, een doucheruimte-

  • 231
  • 4.000

749.000 €

Gerestaureerde boerderij met gîte, 2 zwembaden, bijgebouwen en 20ha in de buurt van Fumel, Lot-et-G

Genietend van een rustige landelijke omgeving en met 20 ha (50 acres) weiland en volgroeide bossen, een sympathiek gerestaureerde boerderij. Verder profiterend van een gastenverblijf met 3 slaapkamers, een studio, traditionele bijgebouwen, een professioneel gebouwde buitenpiste en twee zwembaden, ee

  • 310
  • 20 ha
115000 1500000 756 EUR

Lot-et-Garonne Landhuis

Lot-et-Garonne is een prachtige plaats om te wonen, waar de wijngaarden zich uitstrekken tot aan de horizon. Prachtig historisch landhuizen verspreid over het departement dat je kunt verkennen. Deze landhuizen bestaan uit typische Franse architectuur met magnifieke tuinen en terrassen die je ademloos doen staan bij het bezichtigen ervan. Lot-et-Garonne biedt veel comfort ondanks haar relatieve afgelegenheid ten opzichte van steden als Bordeaux of Toulouse. Als je op zoek bent naar een rustig oord om te wonen zonder inboedelgeweld, dan is Lot-et-Garonne perfect voor jou! Hier vind je alles wat men kan wensen qua landhuizen te koop: traditionele Franse boerderijen, moderne villa's met uitzicht op de valleien, oude ruïnes of chique buitvilla's aan het platteland dichtbij grote steden. Kies eenvoudigweg wat jouw hart sneller laat kloppen en word gelukkig in Lot et Garonne!