115.000 €
In de vlakte van de Garonne, dicht bij de voorzieningen die worden aangeboden in Port Sainte-Marie (winkels, scholen, universiteit, treinstation, medisch centrum... enz.), hier is dit grote huis om te renoveren. Een inpandige kelder op de begane grond biedt u talloze opslag- of opslagoplossingen zon
299.000 €
Charmante villa met kwaliteitsdiensten in het midden van een bosrijk park. De begane grond biedt een veranda en vervolgens een mooie entree, een keuken, een zeer grote woonkamer, eetkamer, kantoor, twee slaapkamers, badkamer, toilet. Boven leidt een overloop naar twee slaapkamers, een doucheruimte-
335.000 €
Op 1 minuut van Lustrac in een zeer rustige landelijke omgeving, kom en ontdek een set van twee huizen met grote garage. Allemaal op hetzelfde perceel van 3110m². De set bestaat uit: - Een groot huis van 167,5m² bestaande uit: entree, woonkamer, keuken, bijkeuken, doucheruimte + Wc. Boven: 4 slaap
349.000 €
In het hart van de Lot-et-Garonne, op een uur van Bordeaux en Toulouse, kunt u deze residentie ontdekken met eersteklas diensten! Gelegen in een kleine stad met alle voorzieningen: treinstation op 500 meter afstand, middelbare school, winkels, toegang tot de snelweg op 5 minuten afstand.... Deze rui
848.000 €
Exclusiviteit - Uitzonderlijke omgeving - Uitzonderlijk eigendom - 3 huizen - 10 hectare - Bossen / weiden - Uit het zicht - Efficity, het bureau dat uw eigendom online evalueert, presenteert deze unieke plek. Gelegen op 1u10 van Bordeaux, 1u30 van Toulouse, in het hart van de Gascogne en meer in he
337.000 €
Te koop stenen huis, op het platteland van Moncrabeau 47600, tussen Nérac en Condom. Met zijn woonoppervlakte van 200 m² op een perceel van 4988 m² biedt deze woning een uitzonderlijke woonomgeving. Met 7 kamers, 4 slaapkamers, waarvan 2 met schuine plafonds, profiteert de warme woonkamer die uitko
265.000 €
Uniek! Gelegen in een kleine woonwijk in een charmant dorpje in de Lot-et-Garonne, op 15 minuten rijden van de snelweg (Bordeaux-Toulouse) en op minder dan 10 minuten van een treinstation! Gebouwd met edele materialen, functioneel en origineel ontwerp. Op kruipruimte, aangesloten op de riolering, pr
199.000 €
Voormalige jongensschool gelegen in het dorp Prayssas. Veel potentieel voor dit zeer mooie stenen gebouw om volledig te worden gerenoveerd: 4 verdiepingen voor een totale oppervlakte van ongeveer 450 m2 op een perceel van 1400 m2. Prayssas is een dynamische marktstad met alle voorzieningen (buurtwi
350.000 €
20 minuten van Agen, oude boerderij op 18 hectare. Kom aan het einde van een privéweg deze prachtige plek ontdekken met een adembenemend uitzicht. Hier vindt u het hoofdgebouw van ongeveer 150 m² op twee te renoveren niveaus, met zijn grote terras en zijn aangrenzende schuur van ongeveer 220 m². U
299.900 €
In Laparade, met een adembenemend uitzicht over de kavel. Paviljoen gebouwd in 2002, met op de begane grond een ruime entree, een woonkamer/keuken van 50 m² met open haard, twee slaapkamers, een doucheruimte, een toilet en een wasruimte. Boven leidt de overloop naar 4 slaapkamers en een doucheruimte
575.000 €
Huis, schuur, zwembad, land en uitzicht! Interieur en tuin Franse stenen boerderij, daterend uit de jaren 1850 en met behoud van een schat aan historische kenmerken, prachtig gerestaureerd door de huidige eigenaren met veel smaak en stijl, stenen vloeren met zichtbare balken. Fantastische landelijke
184.900 €
De woning is gelegen op de rechteroever nabij het centrum van Villeneuve sur lot, scholen en vervoer. Gebouwd op 2 niveaus in de jaren 70, kon het huis van ongeveer 169 m2 worden verdeeld in 2 onafhankelijke woningen. Het bestaat op de begane grond uit een entree, 2 slaapkamers, doucheruimte met toi
550.000 €
Huis, gite, zwembad en prachtige tuinen. Charmant stenen landhuis dat dateert uit de 18e eeuw, onderdeel van de voormalige bijgebouwen van het kasteel, bestaande uit een groot hoofdgebouw, een gite met één slaapkamer, tuinen van 3030 m2 en een verwarmd zwembad met elektrische afdekking. Gerenoveerd
315.000 €
Exclusiviteit - Gelegen in Tonneins mid-hillside, op 10 minuten van de toegang tot de snelweg, tussen Bordeaux en Toulouse, biedt deze villa, in perfecte staat, een mooie woonkamer, een open ingerichte keuken, een badkamer met douche, 3 slaapkamers ... En ook een 4e onafhankelijke slaapkamer met dou
389.900 €
Bella villa bestaat uit een oud deel gerenoveerd met veel charme en een modernere uitbreiding die perfect trouwt. U vindt op een niveau twee prachtige veranda's met uitzicht op het park, een keuken, een woon-eetkamer met dikke muren zoals een boerderij, een master suite met badkamer-toilet, drie sla
525.000 €
Stenen huis, schuur, zwembad, land. Interieur en tuin De kwintessens van het Franse landhuis gelegen in een klein gehucht met een adembenemend uitzicht, met de meest charmante tuinen en smaakvolle interieurs, allemaal gepresenteerd in onberispelijke staat. Dit is een achttiende-eeuws stenen huis met
390.000 €
Boerderij met veel charme van 266m² inclusief 8 kamers waarvan 5 slaapkamers. Veel werken zijn uitgevoerd ofwel het dak in 2010, alle aangepaste schrijnwerk in dubbele beglazing aluminium 2 jaar geleden. Een schuur, een schuur, een aangrenzend te renoveren huis en werkplaatsen completeren dit huis.
214.900 €
In de stad Anthe, op 25 minuten van Villeneuve sur Lot en op 10 minuten van Montaigu de Quercy, op het platteland, bestaat dit zeer functionele huis van ongeveer 150 m2 gebouwd in 1976 op één niveau uit een entree, woonkamer met open haard en uitkomend op een terras op het oosten, aparte keuken met
640.000 €
Villeneuve-Sur-Lot, een uitzonderlijke omgeving voor deze voormalige school omgebouwd tot een huis. Op een omheind park van ongeveer 2,7 hectare met 174 meter Lotgrens. Het huis bestaat op de begane grond: een entree, een onafhankelijke volledig uitgeruste keuken met drie ramen met uitzicht op de Lo
382.000 €
Schitterend stenen pand met duiventil, gelegen op het platteland met een onafhankelijk appartement, zwembad en garage, allemaal op weidegrond met een totale oppervlakte van ongeveer 1 ha. Rustige ligging: 2 km van een groot winkelcentrum in Lot-et-Garonne (47500). Huis van 220 m2 voornamelijk gelijk
495.000 €
In Aquitanië, boven de oevers van de Lot, een deurwaarderswoning grenzend aan een benedictijnenabdij uit de 13e eeuw, met een gastenverblijf en een zwembad. Het huis is gebouwd met uitzicht op de Lot, in het hart van de oude stad en ondersteund door een benedictijnenabdij met een rijke geschiedenis.
399.000 €
Exclusief bij Castelmoron Immo. Tussen Castelmoron sur Lot en Monclar, oud pand bestaande uit een groot huis (160m2), bijgebouw (450m2) en zwembad, allemaal in een uitzonderlijke omgeving met een prachtig uitzicht op een meer. Het huis, in perfecte staat, bestaat uit drie slaapkamers, waarvan één ee
199.900 €
Exclusief bij Castelmoron Immo. In het hart van het dorp Montpezat d'Agenais, prachtig stenen huis van ongeveer 300m2, met zeer mooie volumes en hoge plafonds. Het bestaat op de begane grond uit een woonkamer met oude parketvloeren en open haard, eetkamer met open haard, keuken en doucheruimte, toil
359.000 €
Op de pistes van Colayrac, op minder dan 10 minuten van het centrum van Agen. Type 8 stenen landhuis bestaande uit een volledig uitgeruste keuken grenzend aan de wasruimte, een eetkamer met open haard en een grote kathedraal woonkamer. Op de eerste verdieping heeft u een kantoor, een master suite me